رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

اسکان 40 هزار مسافر نوروزی در کمپ‌های موقت خرم‌آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان 40 هزار مسافر نوروزی در کمپ‌های موقت خرم‌آباد

اسکان 40 هزار مسافر نوروزی در کمپ‌های موقت خرم‌آباد

شهردار خرم‌آباد گفت: 40 هزار مسافر نوروزی در کمپ‌های موقت خرم‌آباد اسکان یافتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‏‌آباد، یحیی عیدی‌بیرانوند در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر در لرستان که با حضور استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 40 هزار و 309 نفر در کمپهای موقت سطح پارکهای شهرستان خرم‏‌آباد اسکان یافته‏‌اند.

وی با اشاره به اینکه در چهار نقطه شهرستان خرم‌‏آباد و ورودی پارکها 500 چادر برپا کرده‌‏ایم، تا مسافران نوروزی بتوانند از این چادرها به خوبی استفاده کنند و تاکنون نیز مورد رضایت‌‏مندی مسافران نوروزی به شهر خرم‌‏آباد شده است.

عیدیبیرانوند تصریح کرد: 116 هزار مسافر نوروزی آمار ورودی به پارک‏‌های شهرستان خرم‏‌آباد بوده است که این خود نسبت به سال‏‌های گذشته کم نظیر بوده است.

شهردار خرم‌آباد گفت: چهار سالن شهرداری علاوه بر این کمپ‏‌ها برای مسافران نوروزی تجهیز شده و تاکنون استقبال خوبی از این سالن‏‌ها شده است.

این مسئول میانگین اسکان مسافران نوروزی را در کمپهای موقت شهرداری را بین سه تا یک شب عنوان کرد و افزود: برنامه‌‏های جانبی مانند جنگ‏‌های شادی در پارک‏‌های سطح شهر و برگزاری مسابقه بین مسافران نوروزی و توزیع بروشورهای راهنما و... از جمله خدمات شهرداری به مسافران نوروزی در خرم‏‌آباد بوده است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
عالی ابوالفضل ۱۳۹۷/۰۱/۸ ۲۱:۰۸

ابوالفضل
عالی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۱/۸ ۲۱:۰۸