جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

اشتباهات داوری ۱۲ امتیاز از تیم خیبر خرم‌آباد گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

اشتباهات داوری ۱۲ امتیاز از تیم خیبر خرم‌آباد گرفت

اشتباهات داوری ۱۲ امتیاز از تیم خیبر خرم‌آباد گرفت

مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد گفت: تیم خیبر در این فصل تاکنون ۱۲ امتیاز را به خاطر اشتباهات و قضاوت نادرست داوران از دست‌داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، ولی الله خسروی در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان به بودجه تیم خیبر خرم‌آباد در فصل قبل اشاره کرد و اظهار داشت: سال گذشته درمجموع برای تیم خیبر یک میلیارد و 540 میلیون تومان هزینه کردیم و توانستیم در لیگ آزادگان بمانیم اما فقط 700 میلیون تومان از این مبلغ به ما پرداخت شد و باید گفت مشکلات مالی کماکان گریبان گیر این تیم است و ما هنوز بدهی‌های فصل قبل را پرداخت نکرده‌ایم.

وی با اشاره به بحث فروش امتیاز این تیم لیگ یک افزود: سال گذشته تیم‌هایی مانند  شهرداری بندرعباس، شهرداری اردبیل و گیتی پسند اصفهان به دنبال خرید امتیاز تیم خیبر بوده و حاضر بودند علاوه بر امتیاز تیم لیگ دومی، دو میلیارد تومان نیز به ما بدهند اما ما حاضر به فروش امتیاز تیم باسابقه خیبر نشدیم.

مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد ضمن گلایه از مسئولان استان لرستان به خاطر عدم‌حمایت از تیم خیبر، عنوان کرد: تاکنون هیچ کمکی از سوی مسئولان استان به تیم ما نشده است متأسفانه برخورد مسئولان با خیبر خوب نیست.

وی با بیان اینکه ما از آغاز فصل تاکنون توانسته‌ایم فقط 120 میلیون تومان به کادر فنی و بازیکنان‌مان پرداخت کنیم، بیان کرد: یکی از برنامه‌های ما است که در رده‌های جوانان و امید با جدیت فعالیت کنیم تا به بازیکن سازی برسیم.

خسروی تصریح کرد: برخی مسئولان مشکلاتی برای ما ایجاد می‌کنند، به‌عنوان‌مثال شهرداری اجازه نمی‌دهد برای اعلام زمان بازی خیبر در سطح شهر بنر نصب کنیم و به خاطر نصب بنر از ما طلب پول می‌کند.

وی گفت: ما پیش از آغاز با استاندار و نمایندگان جدید خرم‌آباد در مجلس جلسه گذاشتیم که آن‌ها قول دادند به ما کمک کنند اما تاکنون تغییری در وضعیت تیم به وجود نیامده و مشکلات همچنان پابرجا هستند.

مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد به ضعف داوری در فوتبال ایران اشاره کرد و اظهارداشت: تیم خیبر در این فصل تاکنون 12 امتیاز را به خاطر اشتباهات و قضاوت نادرست داوران ازدست‌داده است که در اعتراض به مشکلات داوری و جلوگیری از این موارد فیلم‌ها و مستندات تمام مواردی که داوری  علیه خیبر بوده است تهیه‌ شده تا به فدراسیون فوتبال بدهیم.