سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

اصفهان و خراسان رضوی قهرمان کشتی فرنگی و آزاد ناشنوایان کشور شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

اصفهان و خراسان رضوی قهرمان کشتی فرنگی و آزاد ناشنوایان کشور شدند

اصفهان و خراسان رضوی قهرمان کشتی فرنگی و آزاد ناشنوایان کشور شدند

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: تیم‌های اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب قهرمان رقابت‌های کشتی فرنگی و آزاد ناشنوایان کشور شدند.

علی یاور عزیزپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان کشور، صبح روز جمعه با حضور 100 ورزشکار از 17 استان کشور در خانه کشتی ولیعصر(عج) خرم‌آباد آغاز شد و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی افزود: در بخش کشتی فرنگی جوانان ناشنوا، تیم‌های اصفهان، لرستان و تهران به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش کشتی آزاد نیز، مقام اول تا سوم به استان‌های خراسان رضوی، مازندران و تهران اختصاص یافت و لرستان در جایگاه پنجم ایستاد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به نتایج انفرادی این دوره از رقابت‌ها، عنوان کرد: کشتی‌گیران لرستانی، 5 مدال طلا و یک نقره کسب کردند که مدال‌های طلای این رقابت‌ها توسط مجتبی اسدی بیزن‌وند در وزن 50 کیلوگرم، رضا کاکوهی در وزن 55 کیلوگرم، اولاد قباد در وزن 66 کیلوگرم،  شیرزاد محکی در وزن 74 کیلوگرم و رضا باقری در وزن 96  کسب شد و مهدی رستمی در  وزن 66 صاحب مدال نقره شد.

وی با بیان اینکه کشتی‌گیران آزادکار لرستانی صاحب 2 مدال نقره و یک برنز شدند، تصریح کرد: علی کریمی نیا در وزن 66 کیلوگرم و امیرمحمد سیاه‌پوش در وزن 60 کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند و سعید ابوالفایی در وزن 55 کیلوگرم نیز مدال برنز را کسب کرد.