رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

اعتبار لازم برای توسعه فرودگاه خرم‌آباد تامین شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتبار لازم برای توسعه فرودگاه خرم‌آباد تامین شود

اعتبار لازم برای توسعه فرودگاه خرم‌آباد تامین شود

عضو مجمع نمایندگان لرستان گفت: طرح توسعه فرودگاه خرم آباد به علت کمبود بودجه به‌کندی پیش می‌رود که باید اعتبار لازم تامین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الله خدایی سوری شامگاه پنج‌شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: انسان دارای یک سری نیازهای اولیه و ثانویه است که ما در استان لرستان در نیازهای اولیه آن مانده‌ایم.

وی بابیان اینکه بحث چهار خطه کردن راه‌ها برای استان لرستان حیاتی است، افزود: برای حضور سرمایه‌گذار خصوصی و خارجی در استان فراهم شدن زیرساخت‌ها ضروری است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس بابیان اینکه طرح توسعه فرودگاه ارائه‌شده است، عنوان کرد: به علت کمبود بودجه عملیات اجرایی این طرح به‌کندی پیش می‌رود.

وی بیان کرد: اینکه لرستان استانی صنعتی، کشاورزی و دامپرور است به نتیجه نرسیده‌ایم ولی اگر کشاورزی آن را قبول داریم پس تخصیص آب آن لازم است پیگیری شود.

خدایی سوری تصریح کرد: استان لرستان در نوار و ستون فقرات کوه‌های زاگرس قرار دارد و مردم کماکان برای مسئله سوخت از جنگل‌های این منطقه استفاده می‌کنند که در این میان مسئله گاز استان باید در اولویت جدی قرار گیرد.

وی اظهار داشت: خیلی از مناطق گرمسیری گاز دارند و در استان شاهد هستیم که مردم روستاها برای سوخت درختان را قطع می‌کنند بنابراین لازم است مسئله گاز این مناطق لرستان پیگیری شود.