جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اعتماد مردم بزرگترین سرمایه برای نیروی انتظامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتماد مردم بزرگترین سرمایه برای نیروی انتظامی است

اعتماد مردم بزرگترین سرمایه برای نیروی انتظامی است

استاندار لرستان با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین سرمایه برای نیروی انتظامی است گفت:پلیس باید در ایجاد امنیت فردی، اجتماعی و امنیت اخلاق و روانی تلاش کند چراکه در شرایط کنونی اقتدار پلیس، پیش‌درآمد امنیت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، هوشنگ بازوند صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که در ستاد انتظامی لرستان برگزار شد حرکت‌های اجتماعی بزرگ در جامعه را  نشان‌دهنده‌ پیشرفت امنیت و بالا رفتن سطح آرامش جامعه دانست و اظهار داشت: حرکت‌های اجتماعی مانند انتخابات، راهپیمایی و مراسمات مذهبی نیازمند نظم و امنیت است و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در امنیت فردی، اجتماعی و امنیت اخلاقی و روانی جامعه همواره نقش بسزایی داشته است.

وی بابیان اینکه امروز بحث پلیس و امنیت به یک عنوان به هم گره‌خورده است، افزود: قانون پذیری نیروی انتظامی سبب اقتدار روزافزون آن شده چراکه نیروی انتظامی یک نیروی مدنی است و با اقشار مختلف مردم ارتباط دارد.

استاندار لرستان قانون پذیری را نخستین  شرط نیروی انتظامی دانست و عنوان کرد: پلیس باید در ایجاد امنیت فردی، اجتماعی و امنیت اخلاق و روانی تلاش کند چراکه در شرایط کنونی اقتدار پلیس، پیش‌درآمد امنیت است.

وی بابیان اینکه رشادت‌ها و فعالیت‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی امنیت در سطح کشور را رقم‌زده است، بیان کرد: اعتماد مردم به ناجا بزرگ‌ترین سرمایه نیروی انتظامی است و مردم امروز نیروی انتظامی را حافظ امنیت، جان و مال خود می‌دانند.

بازوند گفت: مأموریت اصلی نیروی انتظامی، تأمین امنیت و آرامش در جامعه است و ازهیچگونه مجاهدتی دریغ نمی‌کند.