جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

اعدام شیخ نمر، حکام آل سعود را به سراشیبی انحطاط نزدیک‌تر کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعدام شیخ نمر، حکام آل سعود را به سراشیبی انحطاط نزدیک‌تر کرد

اعدام شیخ نمر، حکام آل سعود را به سراشیبی انحطاط نزدیک‌تر کرد

مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت: اعدام شیخ نمر، حکام آل سعود را یک‌قدم دیگر به سراشیبی انحطاط و باتلاق نابودی نزدیک‌تر ساخته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا مبلغی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، ضمن محکوم کردن اعدام شیخ نمر، اظهار داشت: اعدام آیت الله شیخ نمر این روحانی مبارز حق‌طلب، اوج توهین به مقدسات اسلام و شیعیان است که بی‌تدبیری و بی‌عقلی حکام آل‌ سعود را نشان می‌دهد.

وی بابیان اینکه رژیم آل‌ سعود با اعدام این روحانی مبارز شیعه، لکه ننگین دیگری به کارنامه خود اضافه کرد، افزود: بدون شک عذاب این خون به‌ ناحق ریخته در نزد خدای متعال بی‌جواب نمی‌ماند.

مدیر حوزه علمیه لرستان عنوان کرد: این اقدام ظالمانه حکام آل سعود آنها را یک‌قدم دیگر به سراشیبی انحطاط و باتلاق نابودی نزدیک‌تر ساخته است و آل سعود و هم‌پیمانانش باید بدانند اقتدار شیعیان روزبه‌روز افزون می‌شود و موج بیداری اسلامی در جای‌جای جهان رو به فزونی است.

وی بیان کرد: اعدام شیخ نمر نشانه‌ای از درماندگی حکومت آل سعود  است چراکه آل سعود فکر می‌کنند با این اقدامات می‌توانند به فعالیت‌های کثیف و وابسته خود با هم‌پیمانانش ادامه و افکار پلید خود را گسترش دهند.

مبلغی با اشاره به اینکه مرحوم آیت‌الله شیخ نمر از روحانیون مبارز و شجاع بود و در بین مسلمانان و شیعیان دارای منزلت معنوی بود، گفت: سردمداران و حکام آل سعود بی‌رحمانه و بدون در نظر گرفتن ترس از عذاب الهی جان عالمی را که در راه خدا و دفاع از مکتب آل‌الله فعالیت می‌کرد را گرفتند.

وی تصریح کرد: امروز علمای جهان اسلام وظیفه‌دارند جنایات آل سعود را افشا کنند و در مقابل این جنایات سکوت نکنند و حق ملت اسلام و شیعیان را از این زورگویان و بی‌رحمان بگیرند.