رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

اعزام تیم کاراته بانوان لرستان به مسابقات قهرمانی کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام تیم کاراته بانوان لرستان به مسابقات قهرمانی کشوری

اعزام تیم کاراته بانوان لرستان به مسابقات قهرمانی کشوری

تیم سبک‌های آزاد کاراته بانوان استان لرستان عصر روز سه شنبه به مسابقات قهرمانی کشوری اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، تیم کاراته بانوان استان لرستان به مسابقات قهرمان کشوری به میزبانی استان مازندران و شهرستان رامسر اعزام شدند.

مریم جعفری در خصوص وضعیت جسمی و سطح آمادگی‌ها اعضای تیم کاراته بانوان لرستان به خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: خوشبختانه بچه‌ها آمادگی کافی برای شرکت در مسابقات به ویژه مسابقات اخیر داشته‌اند.

سرپرست تیم سبک‌های آزاد کاراته بانوان لرستان ادامه داد: ورزشکاران اعزامی به مسابقات قهرمان کشوری از بهترین‌های سبک آزاد و منتخب لیگ هستند که توانسته‌اند، مجوز حضور در این رقابت را بگیرند.

وی از مصدومیت خانم‌ها صبا فلاح و فاطمه سهرابی خبر داد و افزود: متاسفانه این دو ورزشکار به دلیل مصدومیت از شرکت در این مسابقه بازمانده‌اند.

جعفری گفت: بانوان لرستانی در این مسابقات در بخش کومیته شرکت می‌کنند و خانم فلاح در مسابقات لیگ در بخش کاتا به عنوان بهترین ورزشکار شناخته شد.

در مسابقات قهرمان کشوری سبک‌های آزاد کاراته بانوان لرستان فرزانه قوامی در وزن -50، مریم جعفری -60، فاطمه میر +60 و پروین موسویان نفر دوم وزن -60 با مربی‌گری سرور ولی‌پوریان‌فرد با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

لازم به ذکر است، تیم سبک‌های آزاد بانوان استان در مسابقات لیگ کشور که به میزبانی خرم‌آباد در 16 بهمن برگزار شد، توانستند قهرمانی را برای خود کسب کنند.