رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اعزام 110 مبلغ به مناطق مختلف لرستان در اربعین حسینی و 28 صفر - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 110 مبلغ به مناطق مختلف لرستان در اربعین حسینی و 28 صفر

اعزام 110 مبلغ به مناطق مختلف لرستان در اربعین حسینی و 28 صفر

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: 110 مبلغ فردا برای برنامه‌های اربعین حسینی و 28 صفر به لرستان اعزام می‌شوند.

حجت‌الاسلام مرتضی خاکباز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با بیان اینکه اوقاف و امور خیریه لرستان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی یک موکب دراستان ایلام راه‌اندازی کرده است، اظهار داشت: روز گذشته  9 هزار بطری آب و شش هزار و 500 بسته کلوچه برای زائران اربعین فرستاده شد.

وی با اشاره به اینکه مراسم عزاداری اربعین حسینی در تمام امامزاده‌های استان لرستان برگزارمی‌شود، افزود: روز اربعین در تمام امامزاده‌های استان زیارت اربعین قرائت می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه  استان لرستان عنوان کرد: برای برگزاری مراسم اربعین در استان لرستان حدود 110 مبلغ دعوت‌شده است که روز سه‌شنبه به استان وارد می‌شوند و تا 28 صفر در امامزادها و مساجد به امر تبلیغ می‌پردازند.

وی در رابطه با برنامه‌های هفته وقف، بیان کرد: در نخستین روز از هفته وقف همایش عالم واقف «آیت‌الله سید حسین طباطبایی بروجردی» در شهرستان بروجرد برگزارمی‌شود و در روز دوم نیز نشست هم‌اندیشی با اساتید حوزه و دانشگاه در استان برگزارمی‌شود.