جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

اعضای جدید شورای شهر بروجرد معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعضای جدید شورای شهر بروجرد معرفی شدند

اعضای جدید شورای شهر بروجرد معرفی شدند

اعضای جدید شورای شهر بروجرد عصر دیروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر بروجرد معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، اعضای جدید شورای شهر بروجرد با حضور شهردار و رئیس شورای شهر بروجرد معرفی شدند.

اشرف چگنی و مجتبی مقدسی دو عضو جدید شورای اسلامی شهر بروجرد هستند که از این پس به جمع اعضای شورا افزوده‌ شده و جایگزین محسن روح‌بخشان و حسن کره‌رودی که در روزهای جاری استعفای خود را تقدیم شورا کرده‌اند، می‌شوند.

در این جلسه محمدرضا معظمی گودرزی رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد با قرائت سوگندنامه اعضاء تازه‌ وارد را به رعایت مفاد سوگندنامه دعوت کرد و گفت: ضروری است اعضای شورای شهر با حفظ وحدت رویه و تعامل در میان خود از تفرقه و برونگرایی که اینک به بزرگ‌ترین مشکل سیستم پارلمانی کشور تبدیل‌شده است، جلوگیری کنند.

وی افزود: اعضاء شورای اسلامی منتخبین شهروندان بروجردی هستند که بروز و ظهور چند دستگی در میان آن‌ها این مجموعه را از دستیابی به اهداف خود به منظور عمران شهری باز می‌دارد.

گودرزی با تأکید بر لزوم رعایت با همدلی و هم‌زبانی اعضاء شورای این شهرستان با شهرداری به منظور دستیابی به اهداف تعریف‌شده در این مجموعه، بیان کرد: اعضاء جدید باید بدانند که با ورود به منصب جدی مسئولیت آن‌ها نسبت به گذشته بیشتر و حساس‌تر می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد با بیان اینکه اهداف شورای اسلامی شهر در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: حضور دو عضو جدید به مجموعه اعضاء شورا زمینه را برای تقویت و مشارکت شورا در امور مربوط به خود آماده می‌کند.

منوچهر یوسفی شهردار بروجرد با تبریک راه‌یابی این دو عضو جدید شورا نیز اظهار داشت: تعامل سازنده شهرداری با شورای شهر درنهایت به نفع مجموعه شهر و مدیریت شهری است.

وی برطرف کردن مشکلات شهر را از وظایف شورا دانست و خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر بروجرد می‌تواند بسیاری از تعارضات بین مردم و شهرداری را برطرف کرده و در راستای رفع چالش‌های شهری قدم بردارد.

یوسفی تأکید و توجه به مسائل کلان مدیریت شهری را از ابعاد این تعامل برشمرد و عنوان کرد: ارتقاء درآمد پایدار در شهرداری بروجرد و توجه به رفع چالش‌های شهری نیازمند سازوکار همفکری و تعامل سازنده میان این دو نهاد را دارد.

شهردار بروجرد برنامه‌ریزی در راستای تقویت زمینه‌های مشارکت دوسویه را در راستای حرکت سازنده در این زمینه ضروری ارزیابی کرد و گفت: باید دانست برنامه‌ریزی به منظور اتخاذ تصمیماتی در راستای افزایش درآمد پایدار در مدت زمان محدود امکان‌پذیر نبوده و این مهم به برنامه‌ریزی‌های بلندمدت احتیاج دارد.