رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

اعضای ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد منصوب شدند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

اعضای ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد منصوب شدند‌

اعضای ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد منصوب شدند‌

فرماندار خرم‌آباد اعضای ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، به نقل از روابط عمومی فرمانداری خرم آباد، حبیب الله خجسته‌پور در احکام جداگانه‌ای اعضای ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد.

بر این اساس محمود آشناگر معاون سیاسی و اجتماعی به عنوان رئیس ستاد انتخابات و ستاد امنیت شهرستان منصوب شد.

مهدی پازوکی معاون برنامه‌ریزی و عمران به‌عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی، حمید رشنو مسئول حراست به‌عنوان عضو و مسئول کمیته استعلامات و حراست و سهیلا بیرانوند کارشناس فناوری و اطلاعات به‌عنوان عضو و مسئول کمیته آموزش و فناوری اطلاعات منصوب شدند.

زهرا ظهیری مسئول امور اجتماعی به‌عنوان رابط خبری ستاد انتخابات، هادی دالوند رئیس اداره سیاسی و اجتماعی به‌عنوان عضو و دبیر ستاد امنیت انتخابات شهرستان، فرامرز حسن‌پور کارشناس حقوقی به‌عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی و جواد علی‌نژاد مسئول روابط‌عمومی به‌عنوان مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان خرم‌آباد منصوب شدند.‌

فرماندار خرم‌آباد در این احکام خطاب به اعضای ستاد آورده است: امید است با بهره گیری از ظرفیت ها و امکانات شهرستان و همچنین رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوط به انتخابات، زمینه برگزاری انتخابات سالم و حماسی را فراهم آورید. از خداوند منان توفیق روز افزون جناب عالی و همه دست اندرکاران امر انتخابات را در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید را مسئلت می‌نمایم.