سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اعضای شورای شهر با اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان موافق هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعضای شورای شهر با اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان موافق هستند

اعضای شورای شهر با اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان موافق هستند

رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت:‌ اعضای شورای شهر خرم‌آباد با اجرای صحیح تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان موافق هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، علی جهان‌آرا در جلسه علنی شورای شهر خرم‌آباد که با حضور معاون  استاندار لرستان برگزار شد اظهار کرد: در بحث رها شدن اجرای تقاطع غیرهم‌سطح بهارستان خرم‌آباد وضع موجود را مسئولان شهر به نفع مردم نمی‌دانند از این‌رو باید تلاش شود تا این پروژه از بلاتکلیفی نجات یابد.

وی عنوان داشت: این پروژه قرار شده که با 450 متر طول و اعتباری بالغ بر 23 میلیارد تومان اجرا شود اما به دلیل اضافه شدن طول این پروژه به 1400 متر و اعتباری بالغ بر 110 میلیارد تومان شورای شهر و شهرداری خرم‌آباد توان مالی برای اجرای این پروژه را ندارند.

جهان‌آرا عنوان کرد: اعضای شورای شهر خرم‌آباد سال‌ جاری با کلیات این طرح موافق بوده اما به دلیل تغییر در طول و اعتبار این پروژه و شبهاتی که در این زمینه ایجاد شد، این طرح بلاتکلیف بماند.

رئیس شورای شهر خرم‌آباد تصریح کرد:‌ این پروژه ماده 48 شده و رها شدن این موضوع به این شکل باعث دل‌زدگی مردم شده است و باید تلاش شود که مشکلات این پروژه برطرف و عملیات اجرایی آن آغاز شود.

در ادامه عضو شورای شهر خرم‌آباد گفت: شورای این شهرستان با آگاهی کامل موافق اجرای این پروژه بوده اما به دلیل تغییر در اجرای پروژه و اعتبار آن بدون اطلاع شورای شهر با اجرای آن ما موافق نبوده‌ایم.

جابر وفایی عنوان داشت: یکی از خادمان مردم که همیشه در دسترس آنها قرار دارند شوراها هستند و ما با اجرای پروژه‌های عمرانی در خرم‌آباد مخالف نیستیم و اگر سرمایه‌گذاری بخواهد در این شهر سرمایه‌گذاری کند با تمام وجود آن را حمایت می‌کنیم.

در ادامه عضو دیگر شورای شهر خرم‌آباد با اشاره به اینکه شکل جغرافیایی و توپوگرافی شهر خرم‌آباد باعث شده که پروژه‌های عمرانی این شهر هزینه‌بر شوند گفت:‌ اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر خرم‌آباد باید یک پیوست ترافیکی داشته باشند.

آذری به پروژه خرم‌رود خرم‌آباد اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه به درستی اجرا نشده و بابت کف‌سازی رودخانه خرم‌آباد که یک کار غیرکارشناسی بوده 4 میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: اعضای شورای شهر خرم‌آباد به کلیات زیرگذر بهارستان رای مثبت داده‌اند و موافق هستند که طبق قانون این پروژه اجرایی شود.