رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

اعلام برنامه‌های مشترک اتاق‌ بازرگانی و اصناف لرستان به مناسبت دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام برنامه‌های مشترک اتاق‌ بازرگانی و اصناف لرستان به مناسبت دهه فجر

اعلام برنامه‌های مشترک اتاق‌ بازرگانی و اصناف لرستان به مناسبت دهه فجر

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد از تشکیل کمیته مشترک بازرگانی و اصناف لرستان برای برگزاری جشن پیروزی انقلاب خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌ها، برنامه‌های دهه‌ فجر پرشورتر از همیشه برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حسین سلاح‌ورزی ظهر امروز در دیدار با رئیس اتاق اصناف لرستان با تأکید بر ضرورت همراهی اصناف و بازرگانان اظهار داشت: در این دیدار دو طرف با تشکیل کمیته مشترک بازرگانی و اصناف لرستان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن بزرگ پیروزی انقلاب توافق کردند.

وی افزود: بدون شک حضور اصناف، بازاریان و بازرگانان لرستانی در دهه‌ فجر امسال پرشورتر از سال‌های گذشته خواهد بود و برای تحقق این امر دو طرف از همه‌ ظرفیت‌هایشان استفاده میکنند.

سلاح‌ورزی تأکید کرد: امروز بیشتر از هر زمان دیگری حضور یکپارچه در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ضروری است و بر همین اساس با راه‌اندازی این کمیته به دنبال فراهم‌سازی زمینه‌ مشارکت فعال اصناف کشور در امر برنامه‌ریزی و برگزاری هر چه شایسته‌تر مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد خواستار مشارکت گسترده‌ اصناف و بازرگانان لرستان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شد و عنوان داشت: ترغیب و سازماندهی گروه‌های زیرمجموعه‌ هر دو اتاق برای حضور پُررنگ در جشن‌های دهه‌ فجر انقلاب اسلامی اصلی‌ترین هدفی است که کمیته‌ مشترک بازرگانی و اصناف لرستان به دنبال تحقق آن است.

رئیس اتاق اصناف لرستان هم پس از این جلسه گفت: امسال بزرگداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار است.

آرش راشدی به شرایط خاص منطقه و جهان از حیث مسائل بین‌المللی اشاره کرد و اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت و یکپارچگی نیاز داریم و ان‌شاءالله این امر در بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن نمود پیدا خواهد کرد.