رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

آغاز اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در استان لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در استان لرستان

آغاز اکران فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در استان لرستان

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: فیلم‌های جشنواره عمار به‌ زودی در شهرستان‌های استان لرستان اکران می‌شود.

مهدی میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با بیان اینکه از نهم دی‌ماه جشنواره مردمی فیلم عمار به‌ صورت رسمی در استان‌های کشور آغاز شده است، اظهار داشت: طی چند روز آینده مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم عمار در استان لرستان برگزار می‌شود که در این مراسم از خانواده شهداء و بزرگان شهر نیز دعوت به عمل می‌آید.

وی با اشاره به اینکه حدود 40 اثر در قالب فیلم، نماهنگ، تله‌فیلم و انیمیشن به جشنواره فیلم عمار در استان لرستان ارسال‌ شده است، افزود: این فیلم‌ها در مباحث مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، مذهبی اکران می‌شوند.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در لرستان با بیان اینکه تاکنون 150 نفر برای اکران فیلم مردمی عمار در استان لرستان ثبت‌نام کرده‌اند، عنوان کرد: فیلم عمار در اکثر شهرستان‌های استان لرستان اکران می‌شود.

میرزایی بیان کرد: فیلم مردمی عمار در مکان‌های مختلف از جمله مساجد، دانشگاه لرستان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه و در امکانی که امکان پخش داشته باشد اکران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال جشنواره فیلم عمار برای ششمین بار در استان برگزار می‌شود، گفت: فیلم عمار به مناسبت‌های مختلف و در موضوعات متفاوتی در استان برگزار می‌شود.