جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آغاز به‌کار نمایشگاه بهاره خرم‌آباد از 15 اسفند - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز به‌کار نمایشگاه بهاره خرم‌آباد از 15 اسفند

آغاز به‌کار نمایشگاه بهاره خرم‌آباد از 15 اسفند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: نمایشگاه ویژه بهاره از 15 اسفند در خرم‌آباد شروع به‌کار می‌کند.

محمد رضا صفی‌خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: با توجه به افزایش خرید خانوارها در آستانه عید نوروز مطابق سالیان گذشته نمایشگاه ویژه بهاره از پانزدهم تا بیست و پنجم در محل دائمی نمایشگاه‌های خرم‌آباد برپا می‌شود.

وی افزود: به منظور رفاه حال همشهریان و افزایش قدرت خرید قبل از عید، کلیه اجناس این نمایشگاه با تخفیف 15 تا 20 درصدی عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: عمده محصولاتی که در نمایشگاه بهاره عرضه می‌شود، شامل آجیل‌های شب عید، خشکبار، مرغ، گوشت و انواع پوشاک است و در تمام مدت نمایشگاه تیم‌های نظارتی بر قیمت‌ها نظارت می‌کنند.

صفی‌خانی اظهار کرد: 50 اکیپ ثابت و سیار با همکاری دستگاه‌های مختلف کار نظارت بر بازار شب عید را انجام می‌دهند، ضمن اینکه سامانه تلفنی 124 نیز به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش‌های مردمی در زمینه تخلفات صنفی است.

وی خاطرنشان کرد: اکیپ‌های نظارتی به صورت ویژه بر عرضه و توزیع میوه شب عید نیز نظارت می‌کنند و به تخلفات در این زمینه خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

صفی‌خانی یادآور شد: سازمان صنعت، معدن و تجارت تمهیدات ویژه‌ای برای نظارت بر بازار در ایام عید در نظر گرفته است تا همشهریان عزیز با خیال راحت به خرید عیدانه خود بپردازند.