رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آغاز طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی در پلدختر

آغاز طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی در پلدختر

رئیس جمعیت هلال‌احمر پلدختر گفت: طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال‌احمر در شهرستان پلدختر آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، محمدحسین حقی‌پور ظهر روز چهارشنبه در آغاز به کار طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی در پلدختر اظهار کرد: این طرح با هدف راهنمایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی ظهر امروز در پلدختر به طور رسمی کار خود را آغاز کرده است.

وی گفت: در طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال‌احمر به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌دهد، این خدمات شامل راهنمایی مسافران نوروزی در موضوعات مختلف شامل مراکز اسکان، مناطق دیدنی و تاریخی و اماکن مذهبی و همچنین خدمات دیگر عنوان کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این طرح در ورودی شمالی شهر پلدختر با نصب چادر راهنمایی، خیمه نماز، ایستگاه نقاشی و ارائه بسته‌های فرهنگی به مسافران نوروزی خدمات‌دهی می‌شود.

حقی‌پور افزود: در این طرح از اعضای جوانان جمعیت هلال‌احمر شهرستان پلدختر به صورت 24 ساعته استفاده شده است و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در بخش امداد و نجات نیز هلال‌احمر پایگاه‌های خود را در افرینه، آزادراه خرم‌زال، امامزاده احمد پاعلم و تنگ‌فنی آماده کرده و به مسافران نوروزی در صورت بروز حوادث احتمالی امدادرسانی می‌شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر پلدختر خاطرنشان کرد: هلال‌احمر پلدختر مصمم به خدمات‌دهی مطلوب به مسافران نوروزی در طرح‌های ایمنی سفر و همچنین امداد و نجات نوروزی است در این زمینه تمامی امکانات و تجهیزات و نیروهای انسانی آموزش دیده را به کار می‌گیریم.