جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح ساختمان حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان دورود - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ساختمان حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان دورود

افتتاح ساختمان حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان دورود

به مناسبت هفته منابع طبیعی ساختمان حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان دورود افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، شب گذشته به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دورود ساختمان حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان دورود افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم امام جمعه شهرستان دورود ضمن گرامی‌داشت هفته منابع طبیعی اظهار داشت: با توجه به اهمیتی که منابع طبیعی در زندگی روزمره انسان دارد، حفظ و نگهداری از آن دارای اهمیت است.

حجت‌الاسلام رضا حقیان ادامه داد: مسئولان باید در کنار مردم برای محافظت از این سرمایه‌های ملی و خدادادی تلاش کنند، چراکه محیط زیست و منابع طبیعی به طور مستقیم با زندگی انسان در ارتباط است.

امام جمعه شهرستان دورود در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره بهره‌برداری از ساختمان جدید حفاظتی اداره منابع طبیعی شهرستان دورود خاطرنشان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در حفظ و نگهداری از ساختمان‌ها و تجهیزات اداری کوشا باشند، چرا که هدر رفت، سرمایه در این بخش به معنای از بین رفتن بیت‌المال است.

در ادامه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دورود اظهار داشت: ساختمان حفاظتی منابع طبیعی شهرستان دورود در زمینی به وسعت 400 متر مربع در یک طبقه احداث و در سال آینده عملیات اجرایی احداث طبقه دوم نیز آغاز می‌شود.

حسن مهرزاد ادامه داد: برای احداث این ساختمان اعتباری بالغ بر 260 میلیون تومان هزینه شده است و بهره‌برداری از آن می‌تواند کمک شایانی به ارائه خدمات به مردم و انجام وظایف این اداره باشد.