جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

افتتاح سامانه دیجیتال جلگه خلج و پاعلم شهرستان پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح سامانه دیجیتال جلگه خلج و پاعلم شهرستان پلدختر

افتتاح سامانه دیجیتال جلگه خلج و پاعلم شهرستان پلدختر

در مراسمی با حضور مدیر کل صدا و سیمای لرستان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان پلدختر سامانه دیجیتال بخش های جلگه و پاعلم از توابع شهرستان پلدختر به بهره برداری رسید.

محمد بازوند مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان در مراسم افتتاح این سامانه اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا رسانه ملی در گستره استانی شاهد بهره برداری از سامانه دیجیتال روستاهای مناطق شمال و جنوب پلدختر با جمعیتی حدود هفت هزار و ۵۰۰ نفر است.

وی با  با اشاره به اینکه برای افتتاح این مرکز 300 میلیون تومان اعتبار صرف شده بیان داشت: با بهره برداری از  این دو سامانه  مردم این مناطق از ۱۸ کانال تلویزیونی و ۱۹ کانال رادیویی با کیفیت بالا و وضوح تصویر به بهترین شکل ممکن برخوردار شدند.

بازوند افزود: این دو ایستگاه شامل دو فرستنده ۵۰ کیلو وات با کیفیت  «دی وی دی» هستند که تا امروز ۹۲ درصد جمعیت شهرستان پلدختر از سامانه دیجیتال برخوردار شدند و برای هشت درصد باقیمانده نیاز به اعتبار است که در صورت تخصیص در کوتاه مدت انجام خواهد شد.

حجت الاسلام سوری امام جمعه شهرستان پلدختر نیز در این مراسم از تلاش های خوب صدا و سیما در جهت افزایش پوشش دیجیتال در شهرستان پلدختر تقدیر و تشکر کرد.