سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

افتتاح سامانه دیجیتال درمنطقه طایی و قلعه نصیر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح سامانه دیجیتال درمنطقه طایی و قلعه نصیر

افتتاح سامانه دیجیتال درمنطقه طایی و قلعه نصیر

در مراسمی با حضور مدیرکل صدا وسیمای مرکز لرستان، معاونین صداوسیما ، امام جمعه معمولان، فرمانده نیروی انتظامی پلدختر، بخشدار معمولان، رئیس آموزش وپرورش معمولان وجمعی از مردم این روستاها سامانه پخش دیجیتال طایی و قلعه نصیر  به بهره برداری رسید.

محمد بازوند مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان در مراسم افتتاح این سامانه اظهار داشت: سامانه دیجیتال این مناطق هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی   است که به مردم بخش های طایی و قلعه نصیر  تقدیم می شود.

وی با بیان اینکه با بهره برداری از این سامانه 18 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی قابل دریافت است افزود: از امروز چهار هزار نفر جمعیت بخش معمولان تحت پوشش این سامانه و کانال های رادیویی و تلویزیونی جمهوری اسلامی قرار گرفتند.

بازوند با اشاره به اینکه برای افتتاح این مرکز 200 میلیون تومان از محل اعتبارات صدا و سیما و دهیاری ها هزینه شده بیان داشت: با افتتاح سامانه دیجیتال این دو ایستگاه ضریب بهره مندی شهرستان پلدختر از برنامه های دیجیتال رادیو و تلویزیون به حدود 92 درصد جمعیت شهری و روستایی این شهرستان افزایش یافت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان افزود : در صورت تامین اعتبار تلاش خواهیم کرد باقیمانده بخشها و روستاهای شهرستان پلدختر را زیر پوشش دیجیتال قرار دهیم.

حجت الاسلام حکیمی گیلانی  امام جمعه معمولان  نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش صدا و سیمای لرستان اظهار داشت: یقینا ارائه اینگونه خدمات به مردم در نظام مقدس اسلامی ثواب دنیوی و اخروی  را به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امروز ما شاهد نبرد  فرهنگی در عرصه رسانه و ماهواره هستیم افزود: گسترش شبکه های تلویزیونی نقش مهمی در ارتقا فرهنگ دینی مردم  دارد و امروز می بینیم که صدا و سیما در این زمینه اثر گذاری خوب و موفقی داشته است.