رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

افتتاح سامانه پخش شبکه های دیجیتال صداو سیما در بخش ملاوی شهرستان پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح سامانه پخش شبکه های دیجیتال صداو سیما در بخش ملاوی شهرستان پلدختر

افتتاح سامانه پخش شبکه های دیجیتال صداو سیما در بخش ملاوی شهرستان پلدختر

سامانه پخش شبکه های دیجیتال صدا وسیما دربخش ملاوی با حضور مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان ، نماینده شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین و اهالی  این منطقه افتتاح وبه بهره برداری رسید. .

به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ، بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان در بهره برداری از سامانه دیجیتال ملاوی گفت : با افتتاح این سامانه اهالی روستاهای مورانی، ملاوی ، گل گل،کیان‌آباد و پران پرویز و دیگر روستاهای هم‌جوار از 16 شبکه رادیویی و 18 شبکه تلویزیونی  برخوردار شدند.

وی اعتبار هزینه شده برای افتتاح این سامانه را یک میلیارد ریال اعلام کرد و گفت : با راه‌اندازی این ایستگاه پوشش شبکه های  دیجیتال در شهرستان پلدختر به  85 درصد ارتقا پیدا کرده است و درصدد هستیم  15 درصد باقی‌مانده را نیز با همکاری و حمایت های مسئولین سازمانی و استانی  در کوتاهترین زمان زیر پوشش شبکه دیجیتال قرار دهیم.

بازوند با اشاره به اینکه این فرستنده از نوع نسل دوم تلویزیونی دیجیتال و جدیدترین سیستم روز دنیاست گفت : امیدواریم با این کار بتوانیم خدمتی به این مردم که ولی نعمتان ما هستند کرده باشیم.

دکتر کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی  با قدردانی از صدا و سیمای مرکز لرستان عنوان کرد: ماهواره فرهنگ ، دین و عقاید ما را هدف قرار داده وسازمان صداوسیما با توسعه ایستگاه های دیجیتالی می تواند این توطئه را خنثی کند که تاکنون عملکرد مناسبی در این حوزه داشته است.

وی افزود :  از صدا و سیمای مرکز لرستان انتظار داریم  نسبت به معرفی ظرفیت های توسعه ای مناطق محروم همچون پلدختر توجه ویژه ای داشته باشد.