جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

افتتاح پل عابرپیاده مکانیزه میدان امام حسین(ع) خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح پل عابرپیاده مکانیزه میدان امام حسین(ع) خرم آباد

افتتاح پل عابرپیاده مکانیزه میدان امام حسین(ع) خرم آباد

پل عابر پیاده مجهز به پله برقی در محل میدان امام حسین(ع) شهر خرم آباد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر روز پنج شنبه پل عابر پیاده مجهز به پله برقی میدان امام حسین(ع) خرم آباد با حضور فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان در شهر خرم آباد افتتاح شد.

شهردار خرم آباد در این مراسم گفت: ۵۰ درصد از هزینه های این پل توسط استانداری لرستان تامین شده و ۵۰ درصد مابقی آن که یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود توسط شهرداری خرم آباد تامین شد.

یحیی عیدی بیرانوند با اشاره به اینکه ساخت پل به یک پیمانکار در استان مازندران و ساخت پله برقی آن به یک پیمانکار در تهران واگذار شد اظهار داشت: این پل ۱۰۱ متر طول و ۲.۵ متر عرض مفید دارد.

وی با بیان اینکه در ساخت این پل تمام اصول فنی رعایت شده است عنوان کرد: یک سمت پله های پل ۵.۵ متر و دیگری ۶.۶۰ متر ارتفاع دارد و برای سمت ۶.۶۰ متری ستون لرزش گیر تعبیه شده است.

شهردار خرم آباد ادامه داد: این پل برای تسهیل در امر ترافیک و روان سازی عبور و مرور ساخته شده و ساخت آن یک سال به طول انجامید.

عیدی بیرانوند تصریح کرد: این پل دو رمپ دارد که رمپ سوم که رمپ مهمی بود بنا به دلایل فنی رد شده بود اما با کار کارشناسی که مجدد انجام شد و پس از تحقیقات فنی رمپ سوم هم برای تسهیل در عبورومرور مردم از عرض معبر افتتاح می شود.