سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح ۵۰ طرح طی هفته دولت در شهرستان دلفان - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ۵۰ طرح طی هفته دولت در شهرستان دلفان

افتتاح ۵۰ طرح طی هفته دولت در شهرستان دلفان

فرماندار شهرستان دلفان از افتتاح ۵۰ طرح در حوزه های مختلف این شهرستان طی هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جعفر طولابی در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان با اشاره به اینکه در هفته دولت بیش از ۵۰ طرح عمرانی، خدماتی، خدماتی و اقتصادی در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید اظهار داشت: ۲۶ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح ها هزینه شده و علاوه بر این برای ۴۳ طرح دهیاری های شهرستان نیز اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: مهمترین این طرح ها شمال گازرسانی به ۷ روستا، آبرسانی به ۸ روستا، برقدار شدن ۱۱ روستا، بهره برداری از ۲ طرح پمپاژ آب برای آبیاری۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی و روکش آسفالت ۲۸ کیلومتر مسیر روستایی است.

فرماندار شهرستان دلفان با تاکید بر اینکه در تمام افتتاحیه ها و برنامه های هفته دولت با مشارکت و حضور مردم آن منطقه برگزار خواهد شد ادامه داد: طی این هفته برنامه های مهم فرهنگی در شهرستان اجرا خواهد شد و مسئولان با حضور در مساجد پاسخگوی سوالات مردم و ارائه خدمات انجام شده در حوزه کاری خود هستند.

بنا بر این گزارش، شهرستان دلفان با ۲ هزار و ۷۴۰ کیلومتر مربع مساحت در شمالغربی استان لرستان و در همسایگی استانهای کرمانشاه و همدان قرار گرفته است.