جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح 57 پروژه عمرانی و اقتصادی دورود در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح 57 پروژه عمرانی و اقتصادی دورود در هفته دولت

افتتاح 57 پروژه عمرانی و اقتصادی دورود در هفته دولت

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، ماشاءالله نعمتی عصر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت در شهرستان دورود با اعلام خبر افتتاح 57 پروژه عمرانی و اقتصادی شهرستان دورود در هفته دولت، اظهار داشت: براساس آخرین گزارش‌های اعلام شده از سوی دستگاه‌های اجرایی 57 پروژه عمرانی و اقتصادی شهرستان دورود در هفته دولت به افتتاح و بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این تعداد پروژه شامل 53 پروژه عمرانی و چهار پروژه اقتصادی است، گفت: امکان افزایش این آمار تا آغاز هفته دولت وجود دارد، چراکه هنوز برخی از ادارات لیست پروژه‌های خود را به فرمانداری ارائه نداده‌اند.

نعمتی اضافه کرد: برای اجرای 53 پروژه عمرانی در شهرستان اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان و برای پروژه‌های اقتصادی پنج میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اهم پروژه‌های مورد افتتاح شهرستان دورود در این هفته خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در بخش‌هایی همچون طرح هادی روستایی، آب و فاضلاب روستایی، آبفای شهری، جهاد کشاورزی، مسکن روستایی و بازسازی خطوط ریلی لرستان است.

فرماندار شهرستان دورود با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی دستگاه‌‍‌های اجرایی در خصوص اقدامات دولت در این شهرستان خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از ادارات شهرستان در بیان عملکرد حوزه فعالیت خود ضعیف هستند و این در شرایطی است که باید دستگاه‌های اجرایی عملکرد خود را در این هفته به سمع و نظر مردم برسانند.

وی یادآور شد: در هفته دولت و در روز کارمند در مراسمی از کارمندان نمونه شهرستان که توانسته‌اند، عملکرد خوبی را در یک سال گذشته داشته باشند، تقدیر صورت می‌گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: امسال بنا داریم کمیته ارزیابی را در شهرستان دورود تشکیل بدهیم تا عملکرد ادارات را در این هفته مورد ارزیابی قرار داده و در شورای اداری بعد دستگاه‌های موفق معرفی و از زحمات آنها تقدیر شود.