جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج و خودکفایی مددجویان کمیته امداد - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج و خودکفایی مددجویان کمیته امداد

افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج و خودکفایی مددجویان کمیته امداد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج و خودکفایی مددجویان کمیته امداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، پرویز فتاح دقایقی پیش از ظهر امروز در دیدار با هوشنگ بازوند استاندار لرستان در خرم‌آباد با تاکید بر اینکه روحیه دولت یک روحیه حمایتی است، اظهار داشت: کمیته امداد در این راستا همسو و هم راستا با دولت کار کرده است.

وی افزود: نگاه کمیته امداد کشور با اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های دولت هماهنگ است و بیشتر نگاه‌ ما به سمت آموزش، اشتغال و خودکفایی است.

فتاح خاطر نشان کرد: مددجومحوری اصلی‌ترین فعالیت این نهاد در راستای توانمندسازی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی است.

این مسئول خاطر نشان کرد: یکی از اولویت‌های کاری کمیته امداد افزایش وام قرض‌الحسنه ازدواج و خودکفایی خانواده‌های مددجویان است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه راهکارهای ما در کمیته امداد کوتاه مدت و بلند مدت است گفت: در کوتاه مدت در زمینه مسکن تلاش‌های بسیاری انجام داده‌ایم امیدواریم با کمک استانداری مشکل مسکن مددجویان لرستان را حل کنیم.

فتاح اظهار کرد: در برنامه بلندمدت نیز قصد توانمندسازی و استفاده از ظرفیت‌ها را دنبال می‌کنیم.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه این نهاد آماده هرگونه همکاری در راستای ریشه‌کنی فقر در جامعه است و ماموریت داریم که ضربتی و انقلابی عمل کنیم نه اداری تصریح کرد: تلاش‌ها و اقدامات انجام شده قابل تقدیر است و باید با همکاری و تمرکز بتوانیم کارهای بزرگ‌تری را برای این استان انجام دهیم.

در ادامه هوشنگ بازوند استاندار لرستان گزارشی در بخش‌های مختلف در راستای توسعه استان لرستان ارائه کرد و گفت: ما آمادگی 500 تا 700 واحد مسکن مهر را به شرط مساعدت مالی کمیته امداد و تامین آورده مددجویان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد لرستان واگذار کنیم.