جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

آقای قالیباف در گلزار شهدای قرچک ورامین - نمایش محتوای خبر

 

 

آقای قالیباف در گلزار شهدای قرچک ورامین

??در نظام اسلامی از امام (ره) یاد گرفتیم، اگر مدیری در هر سطحی از بخشدار و فرماندار تا مدیر و رئیس جمهور و معاون اول به دنبال کاسبی و ثروت حلال هم باشند زیبنده جمهوری اسلامی نیست.

??اگر از دولت قبلی تاکنون اشکالاتی ایجاد نمی شد، مطمئن هستم تا الان مترو به ورامین رسیده بود و این مشکل اساسی حل شده بود.

??برای دریافت 10 ، 15 میلیون تومان وام انقدر می برند و می آورند که از وام گرفتن بیزار می شوید، اما این 4 درصدی ها کسانی هستند که مدیرعامل و هیئت مدیره بانک را هم خودشان می گذارند

??به من می گویند قالیباف اینگونه حرف نزن هزینه دارد. می فهمم که حتما هزینه دارد، اما می گویم یک جا مکلف هستیم این اطلاعات را بدهیم و مردم مطلع باشند

??ما در نظام اسلامی از امام (ره) یاد گرفتیم که اگر مدیری در هر سطحی از بخشدار و فرماندار تا مدیر و رئیس جمهور و معاون اول به دنبال کاسبی و ثروت حلال هم باشند زیبنده جمهوری اسلامی نیست.

??دولتی که تجارتخانه شخصی شود و وزرایی که نه یک شرکت و دو شرکت، بلکه ده ها شرکت داشته باشند و فعالیت اقتصادی کنند، مگر دردی از کارگر و مستضعف و معلول می فهمد؟

??سالانه یک میلیون و 200 هزار نفر به بازار کار اضافه می شوند . باید برای این افراد شغل ایجاد شود. اگر جوانی در این 10 سال شغل پیدا نکرد و نتوانست تشکیل زندگی دهد به این معنی است که این جوان برای همیشه زمین خورده است و هیچ معنایی از زندگی اش نمی فهمد.

??مشکل کشور، سه کلمه بیشتر نیست؛ بیکاری، گرانی و رکود

??اگر شهرها و صنعت ما در اختیار مردم باشد ساخته می شود، اما چون در اختیار کسانی قرار می گیرد که تجارتخانه باز کرده اند و درد مردم را نمی فهمند، حتما نمی توانند کار کنند.