جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

اقتدار و سربلندی ایران مرهون ایثار و فداکاری امام خمینی(ره) است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار و سربلندی ایران مرهون ایثار و فداکاری امام خمینی(ره) است

اقتدار و سربلندی ایران مرهون ایثار و فداکاری امام خمینی(ره) است

امام جمعه بروجرد اقتدار، عظمت و سربلندی ایران را مرهون ایثار و فداکاری های امام خمینی (ره) بیان داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت السلام حسن ترابی ظهر شنبه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد با اشاره به نقش رهبری امام در انقلاب ۵۷ گفت: ملت ایران به دنیا نشان داد که رهبر جامعه اسلامی با روشنگری و الگوبرداری از دین و قرآن هموراه به موفقیت دست خواهد یافت.

امام جمعه بروجرد افزود: تمام دولتها و ملت ها دیدند که امام(ره) چگونه در دوران دفاع مقدس با وجود دشمنی غرب و شرق مدبرانه جنگ رامدیریت کرد و هر کجا که خیر و صلاح مردم بود، بیان می داشت.

وی اضافه کرد: ایشان با روشن بینی و آینده نگری شخصیتی هم تراز خود را به عنوان جانشین انتخاب کرد تا مملکت اسلامی به دست نا اهلان نیافتد و تمام خصوصیات امام را میتوان در وجود مقام معظم رهبری احساس نمود.

حجت السلام ترابی با اشاره به آغاز کار پنجمین دورهمجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در این مجلس هم خوشبختانه افردای انقلابی و برگرفته از مکتب اسلام از سوی مردم انتخاب شدند، تا با دفاع از هویت اسلامی نظام همواره انقلابی تر از گذشته دشمنان را در راه رسیدن به اهداف شوم شان ناامید کنند.

امام جمعه بروجرد اشاره ای هم به آغاز به کار مجلس دهم داشت و افزود: وکلای مجلس، نمایندگان مردمی هستند که در طول ۳۷ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب هموراره زیر سایه ولایت فقیه، دست دشمنان را کوتاه و در راه رسیدن به موفقیت ها از هیچ کوششی دریغ نکردند.

حجت السلام ترابی برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در ۱۴ خرداد را وظیفه ملت ایران خواند و افزود: بار دیگر باید به دنیا نشان داد که رهبری جامعه اسلامی در کنار مردم می تواند مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان اسلام بزند و مردم بروجرد هم برای تجدید میثاق با آرمانهای والای امام و رهبری در برگزاری این مراسم حضوری چشمگیر خواهند داشت.