رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

اقتصاد مقاومتی تنها راه برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی تنها راه برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور است

اقتصاد مقاومتی تنها راه برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور است

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران گفت: اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد کشور است و با اجرا و عملیاتی کردن این مهم تهدید اقتصادی برطرف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از الیگودرز،  به نقل از روابط عمومی سپاه استان لرستان سردارحسین دقیقی ظهر امروز در یادواره شهدای مدافع حرم، شهدای گمنام و شهدای دانشجوی الیگودرز که در سالن محمد رسول الله (ص) دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزارشد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت: امروز ملت ما با همان روحیه سال‌های مبارزه با کفر در دفاع از حرم اهل بیت پیشتاز است که این نشانه‌ای از عشق وافر آنها به نظام و ولایت است.

مشاورفرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز تهدید داخلی کشور موضوع اقتصادی است، افزود: امروز بیکاری بزرگترین مشکلی است که کشور و جامعه با آن دست به گریبان است.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد کشور است و با اجرا و عملیاتی کردن این مهم تهدید اقتصادی برطرف خواهد شد.

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران را جزیره‌ای امن در خاورمیانه بحران زده توصیف  کرد و گفت: امروز نداشتن امنیت برای ما تهدید به شما نمی‌رود چرا که هم اکنون ایران بالاترین امنیت را در منطقه دارد و این مرهون وجود، حضور و تلاش مردم با فرهنگ و با غیرت ایران اسلامی است.

سردار دقیقی با اشاره به ایمان و باور مردم در مقابله با دشمنان بیان کرد: سلاح ما موشک و ادوات جنگی نیست بلکه دانشجو متعهد، متفکر و انقلابی است که ویژگی‌های ارزشمندش در برابر دشمنان سدی نفوذ ناپذیر خواهد شد.