جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

اقتصاد مقاومتی رمز احیاء اقتصاد کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتصاد مقاومتی رمز احیاء اقتصاد کشور

اقتصاد مقاومتی رمز احیاء اقتصاد کشور

احیاء اقتصاد کشور تنها در سایه توجه به اقتصاد مقاومتی محقق می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، امام جمعه خرم آباد در خطبه های نماز جمعه این شهر افزود: آنچه می تواند کشور را برای برون رفت از رکود اقتصادی و مشکلات معیشتی حاکم بر جامعه کمک کند اقتصاد مقاومتی و عمل به توصیه های رهبر معظم انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی نامگذاری سال 95 به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را ناشی از تاکید رهبر معظم انقلاب برای حفظ استقلال و خودباوری دانست و افزود: اقدامات آمریکا همه بر مبنای خصومت و دشمنی است و اگر قرار است عزت ملی و استقلال کشور حفظ شود نباید رونق اقتصادی کشور را در گرو رابطه با استکبار جهانی دانست.

خطیب جمعه خرم آباد خصومت آمریکا با ملت ایران را پایان ناپذیر و مستمر دانست و گفت: اقدام دولتمردان آمریکا در تحریم جدید علیه اشخاص و شرکت های ایرانی بیانگر خوی فریبکارانه و دشمنی بی پایان شیطان بزرگ است.

حجت الاسلام والمسلمین میر عمادی در بخش دیگری از سخنانش اسلام هراسی را بخشی از سیاست غرب برای ضربه زدن به جهان اسلام دانست و گفت: با وجودی که مسلمانان، جنایات تروریستی را به شدت محکوم می کنند استکبار جهانی سعی دارد تا با نسبت دادن این حوادث به مسلمانان، بیش از پیش چهره اسلام را دربین جهانیان مخدوش کند.