رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

اقدامات تلافی‌جویانه در قبال نقض برجام انجام شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدامات تلافی‌جویانه در قبال نقض برجام انجام شود

اقدامات تلافی‌جویانه در قبال نقض برجام انجام شود

نماینده سابق مردم بروجرد در مجلس گفت: نقض برجام از سوی آمریکا حتمی است و باید اقدامات تلافی‌جویانه صورت پذیرد.

بهرام بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد با اشاره به تصویب طرح داماتو و تمدید تحریم‌های 10 ساله ایران توسط آمریکا اظهار داشت: نقض برجام از سوی آمریکا حتمی است و باید اقدامات تلافی‌جویانه صورت پذیرد.

وی افزود: این بار سنا و کنگره با غلتک از روی کاخ ماسه‌ای بنا شده در ساحل بی‌عملی و خیالبافی آقایان عبور کرد و تحریم‌های 20 ساله داماتو را 10 سال دیگر وضع مجدد کردند.

نماینده سابق مردم بروجرد در مجلس بابیان اینکه نقض برجام حتمی است و باید اقدامات تلافی‌جویانه صورت پذیرد، تصریح کرد: حال باید منتظر ماند و دید توجیهات اختراع‌شده آقایان چیست آیا دوباره سراغ روح سرگردان برجام می‌روند یا غیرت به خرج داده و مانع از اقدام متقابل نخواهند شد.

وی تاکید کرد: کار از آنجا خراب است که اقدامات ایران روی زمین عملیاتی و عملاً هزینه‌ها پرداخت‌ شده اما طرف مقابل حتی توافقات را در حد حرف هم معتبر ندانسته است.

بیرانوند با بیان اینکه در سنا این طرح حتی یک رأی مخالف هم نداشته است، گفت: این بدان معناست که بین همه ایادی شیطان در دشمنی با ملت مسلمان ایران وحدت رویه وجود دارد و اینجا باید تأکید کرد در این مرحله هرکس بخواهد از این دیوسیرتان فرشته ترسیم کند قطعاً یا احمق است یا خائن.