جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

اقدامات عمرانی در خرم‌آباد اولویت‌بندی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدامات عمرانی در خرم‌آباد اولویت‌بندی شود

اقدامات عمرانی در خرم‌آباد اولویت‌بندی شود

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: اقدامات عمرانی در خرم‌آباد توسط شهرداری و شورای شهر اولویت‌بندی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، آیت‌الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای شورای شهر، کارکنان شهرداری و آتش‌نشانان این شهرستان انقلاب اسلامی را یک پدیده بی‌نظیر خواند و اظهار داشت: انقلاب اسلامی پدیده‌ای کاملاً مردمی بود و با هیچ‌یک از انقلاب‌های پیش از خود قابل‌مقایسه نیست به‌گونه‌ای که برخلاف دیگر انقلاب‌های مرسوم دنیا که یا به شکل کودتا بروز پیدا می‌کنند یا دخالت بیگانگان در وقوع آن‌ها نقش اساسی دارد، شباهتی ندارد.

وی شجاعت، اجتهاد و بصیرت رهبر انقلاب اسلامی را عاملی مهم در پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: امام خمینی(ره) با ایستادگی در مقابل شهوت‌رانی و پول‌پرستی رهبران آمریکا و برخی کشورهای اسلامی انقلاب اسلامی ملت ایران را به پیروزی رساند و همین امر مهم‌ترین ارکان و دلایل عظمت انقلاب اسلامی ملت ایران و دلیل ماندگاری آن است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان حراست از سرمایه ارزشمند مردم را وظیفه همه مسئولان دانست و بیان کرد: ملت هوشیار، با بصیرت و نوع‌دوست ایران اسلامی با حضور در گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال بار دیگر علاوه بر تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره) قدرشناسی خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

وی با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو عنوان کرد: این حادثه تلخ و دردناک نام آتش‌نشانان را به‌عنوان قهرمانان ملی در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی ثبت و ثابت کرد آتش‌نشانان همواره بی‌نام‌ونشان و بدون هیچ‌گونه ادعایی در سخت‌ترین شرایط به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

آیت‌الله میرعمادی با اشاره به آئین باشکوه تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان در تهران خاطرنشان کرد: حضور مردم در آیین تشییع آتش‌نشانان شهید این حادثه بیانگر قدرشناسی مردم است و رهبر معظم انقلاب از اقدام آتش‌نشانان به‌عنوان مجاهدت و تلاش خالصانه مردان بی‌ادعا یادکردند.

وی در ادامه توسعه فضای سبز، پارک‌ها و ورودی شهر را از خدمات ارزشمند و قابل‌تحسین این دوره شورای شهر و شهرداری خرم‌آباد دانست و گفت: همکاری بین اعضای شورا و شهرداری یکی از الزامات موفقیت در امر خدمات شهری است از سویی کار در شهرداری زحمت دارد و شبانه‌روزی است و توقف در آن وجود ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با تأکید بر توسعه همکاری بین شهرداری و شورای شهر عنوان کرد: همکاری این دو نهاد در نهایت خدمت رسای به مردم را بیشترمی کند بنابراین باید با به‌کارگیری درست استفاده از منابع موجود در جهت خدمت‌رسانی به مردم تلاش کرد.

وی با تأکید بر لزوم اولویت‌بندی در انجام اقدامات عمران شهری این مهم  را لازمه موفقیت در امر خدمات شهری دانست و بیان کرد: باوجود مشکلات فراوان در شهر خرم‌آباد با اولویت‌بندی و داشتن برنامه صحیح می‌توان در انجام اقدامات عمرانی موفق بود.