جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

الگوپذیری از سیره عملی و اخلاقی معصومین(ع)، تضمین کننده سعادت دنیا و آخرت - نمایش محتوای خبر

 

 

الگوپذیری از سیره عملی و اخلاقی معصومین(ع)، تضمین کننده سعادت دنیا و آخرت

الگوپذیری از سیره عملی و اخلاقی معصومین(ع)، تضمین کننده سعادت دنیا و آخرت

امام جمعه موقت خرم آباد با اشاره به سالروز شهادت امام جواد الائمه گفت: سیره عملی و اخلاقی این امام همام الگویی برای جوانان و نوجوانان است تا سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین کنند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام متقی نیا در خطبه های نماز جمعه همچنین به سالروز شهادت رئیسعلی دلواری، پیشرو در مبارزه با استکبار انگلیس اشاره کرد و گفت: دشمنان سعی دارند با فراموش کردن این قهرمانان، هویت کشورمان را از ما بگیرند که با تکریم و یاد شهدا در تداوم مسیر این قهرمانان و حماسه سازان حرکت می کنیم.

وی با اشاره به مجاهدت تلاشگران عرصه هوا فضا و پدافندهوایی گفت: به پاس زحمات این عزیزان امروز آسمان ایران از امن ترین فضاهای خاورمیانه است که اجازه هیچ گونه تجاوزی به بیگانگان نمی دهد.

حجت الاسلام متقی نیا در ادامه با اشاره به خدمات دولت به مردم گفت: در کنار کارهای انجام گرفته بایستی به توسعه صنایع کوچک و متوسط بیشترتوجه شود زیرا ایجاد این صنایع هم زودبازده است و هم به رفع بیکاری و کاهش رکود منجر می شود.

امام جمعه موقت خرم آباد همچنین به بازدید نماینده آیت الله سیستانی از ساخت درب حرم امامین عسگریین اشاره کرد و گفت: اهداء نذورات و مشارکت مردم لرستان در اکثر طرح های عتبات عالیات نشان از عشق و ارادت مردم لرستان به ائمه معصوم دارد .