رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

آماده بودن مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در کوهدشت - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده بودن مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در کوهدشت

آماده بودن مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در کوهدشت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت گفت: 50 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در کوهدشت آماده است.

حجت‌الله مومنی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کوهدشت از آماده کردن 50 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد.

این مسئول گفت: علاوه بر کوهدشت، مسافران نوروزی بسیاری به امامزاده محمد درب‌گنبد و حرم مطهر ابوالوفا خواهند آمد، با این حال آمادگی پذیرایی از مسافران نوروزی به شهرستان و بخش‌های تابعه را داریم.

وی افزود: با توجه به تجربه سال‌های قبل مسافران مقبره ابوالوفا اسکان ندارند، لذا جهت این زائران باید آماده اسکان آنها باشیم، زیرا آنها در کوهدشت و شهر درب‌گنبد می‌مانند.

مدیر آموزش و پرورش کوهدشت اظهار داشت: طبق بخش‌نامه وزارتی برپایی چادر در مراکز آموزشی ممنوع شده، اما 50 کلاس درس آماده است تا برای اسکان مسافران نوروزی مفروش شوند.

مومنی ادامه داد: برخی ادارات هم اعلام آمادگی کرده‌اند تا پذیرای مهمانان نوروزی باشند، اما با توجه به مراجعه مهمانان به آموزش و پرورش شهرها، بهتر است، لیست اداراتی که برای اسکان مسافران تمایل و ظرفیت دارند در اختیار ستاد اسکان در آموزش و پرورش قرار گیرد، تا در صورت نیاز از فضاهای آنها استفاده شود.

مدیر آموزش و پرورش کوهدشت از شهرداری و اداره برق این شهرستان خواست در بحث روشنایی اطراف مدارس تعیین شده، برای اسکان مسافران نوروزی و تامین امکانات بهداشتی آنها همکاری لازم را داشته باشند.