رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

آمادگی نیروی انتظامی بروجرد در اجرای طرح بازگشایی مدارس - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی نیروی انتظامی بروجرد در اجرای طرح بازگشایی مدارس

آمادگی نیروی انتظامی بروجرد در اجرای طرح بازگشایی مدارس

علیرضا دلیری در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بروجرد اظهار کرد: در اجرای طرح بازگشایی مدارس در این شهرستان پلیس در مناطق شناسایی شده از پیش استقرار می‎یابد.

وی با اشاره به اینکه پلیس راهور بروجرد نظارت بر سرویس مدارس را در دستور کار دارد، خاطرنشان کرد: رانندگان سرویس مدارس باید صلاحیت لازم به این منظور را کسب کنند.

فرمانده انتظامی بروجرد ادامه داد: پلیس 110 آماده خدمات‎رسانی به دانش‎آموزان در صورت بروز هرگونه مزاحمت برای آنهاست که این مهم توسط پلیس موتورسوار در این شهرستان انجام می‎شود.

دلیری تاکید کرد: طرح بازگشایی مدارس همه ساله در سراسر کشور و به تبع شهرستان بروجرد برگزار می‎شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: نیروی انتظامی بروجرد در صورت درخواست اداره آموزش و پرورش این شهرستان آمادگی برگزاری کلاس‎های آموزشی پیشگیری از مواد مخدر در مدارس را دارد.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در این کلاس‎ها آموزشی دانش‎آموزان با اثرات، مضرات و راه‎های پیشگیری از مواد مخدر آشنا می‎شوند، کلاس‎های پیشگیری از مواد مخدر طی سال‎های گذشته نیز در مدارس این شهرستان برگزار شده است.

دلیری نقش برگزاری کلاس‎های پیشگیری از مواد مخدر در مدارس شهرستان بروجرد را موثر خواند و اظهار کرد: در برگزاری این کلاس‎ها گروه‎های هدف تعیین شده است و این کلاس‎ها برای گروه‎های سنی تعیین‌شده برگزار می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور پیشگیری و مقابله با مواد مخدر در شهرستان بروجرد از همه ظرفیت‎ها از جمله امامان جماعت مساجد استفاده می‎شود.

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به هجمه سنگین دشمن در رابطه با مواد مخدر تاکید کرد: اجرای برنامه‎های فرهنگی بیش از پیش در مقابل این هجمه سنگین ضروری بوده و این مهم نیازمند همکاری همه مسئولان و دستگاه‎های اجرایی مربوطه است.