رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

آمادگی کامل جمعیت هلال احمر بروجرد در استقبال از مسافران نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کامل جمعیت هلال احمر بروجرد در استقبال از مسافران نوروزی

آمادگی کامل جمعیت هلال احمر بروجرد در استقبال از مسافران نوروزی

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان بروجرد گفت: این جمعیت با استقرار نیروهای خود در پایگاههای از پیش تعیین شده، آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی است.

محمد کرمی در گفت‏‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن به پایان سال جمعیت هلال احمر طرح راهنمایی مسافران را در برنامه پایان سال خود با مشارکت ستاد خدمات سفر انجام میدهد گفت: شهرستان بروجرد با در اختیار داشتن پایگاههایی در محورهای مواصلاتی بروجرد به اراک - خرم‌آباد - همدان و کرمانشاه به مسافران نوروزی خدمات‌رسانی میکند.

وی با اشاره به اینکه پایگاههای فعال در این محورها به عنوان پیشانی استان لرستان محسوب میشوند، تاکید کرد: این محورها از سمت شمال، شرق و جنوب وارد شهرستان بروجرد میشوند خاطر نشان کرد: پایگاههای امداد و نجات جادهای محورهای مواصلاتی شهرستان بروجرد در ایام نوروز به دلیل تردد بالای خودروها کار سنگینی را بر عهده دارند.

وی با تاکید بر اینکه این سازمان در ایام نوروز درسه پایگاه امداد و نجات به مسافران نوروزی خدمت‌رسانی میکند، افزود: پایگاههای شهید موسوی در محور بروجرد به اراک، شهید ولی پوری در محور بروجرد به ملایر و نهاوند و سلمان در محور بروجرد به خرم‌آباد مشغول به فعالیت هستند.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر با اشاره به وظایف سازمان جمعیت هلال احمر، اورژانس، آتش‌نشانی و پلیس در حوادث جادهای عنوان کرد: این مجموعه با همکاری یکدیگر در تصادفات جادهای حاضر شده و در هر کدام در حیطه وظایف خود اقدام به خدمات‌رسانی میکنند.

کرمی با اشاره به استفاده از امداد هوایی در محور زالیان، گفت: به دلیل تردد بالای وسائل نقلیه در ایام نوروز در این محور و به منظور سرعت بخشیدن به امدادهای فوری از امداد هوایی در این محور استفاده می‌شود.