رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

آمار تلفات تصادفات رانندگی در لرستان افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

آمار تلفات تصادفات رانندگی در لرستان افزایش یافت

آمار تلفات تصادفات رانندگی در لرستان افزایش یافت

رئيس پليس راه فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: آمار تلفات تصادفات رانندگی در لرستان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مرتضی چغلوند ظهر سه شنبه در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر طی امسال در محل استانداری لرستان اظهار داشت: در جریان وقوع تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی اصلی استان شاهد فوت چهار نفر در سر صحنه تصادف بودیم.

وی تعداد متوفیان تصادفات رانندگی از ابتدای تعطیلات نوروزی در استان را ۱۲ نفر اعلام کرد و بیان داشت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل دو نفر افزایش داشته است.

رئيس پليس راه فرماندهی انتظامی استان لرستان افزود: از این تعداد قربانی سوانح رانندگی در استان هشت نفر در محورهای فرعی و روستایی جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ چغلوند با بیان اینکه ملاک نهایی در اعلام تعداد تلفات حوادث جاده ای آمار پزشکی قانونی است عنوان کرد: طی مدت زمان طی شده از تعطیلات نوروزی شاهد دو فقره تصادف فوتی در محورهای اصلی استان بوده ایم.

وی با بیان اینکه مابقی تصادفات فوتی مربوط به راههای روستایی بوده است افزود: این تصادفات به طور عمده در محورهای فرعی و روستایی کوهدشت، سپیددشت، بیران شهر و ... رخ داده است.

رئيس پليس راه فرماندهی انتظامی استان لرستان همچنین از کاهش آمار تصادفات جرحی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا پایان تعطیلات نوروزی شاهد کاهش تعداد تصادفات فوتی و تلفات ناشی از آن در استان باشیم.