جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

آمار مرگ و میر مادران در پلدختر به صفر رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

آمار مرگ و میر مادران در پلدختر به صفر رسید

آمار مرگ و میر مادران در پلدختر به صفر رسید

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: آمار مرگ و میر مادران در شهرستان پلدختر به صفر رسیده و در آینده اقدامات خوبی در شهرستان انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، علی آسترکی عصر روز دوشنبه در مراسم معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان پلدختر که با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستانی برگزار شد، با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت، گامی مؤثر برای عدالت است، اظهار داشت: برنامه تحول نظام سلامت، اعتماد و رضایتمندی مردم را ارمغان آورد.

وی افزود: مهم‌ترین هدف طرح تحول نظام سلامت، رضایتمندی بیماران و کاهش هزینه‌های درمانی و موفق‌ترین برنامه و شاخص‌ترین کار دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: کاهش هزینه‌های پرداختی، طرح نوسازی هتلینگ و ارتقاء کیفیت خدمات‌درمانی در درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها از مزایای این طرح است.

وی عنوان کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با سرمایه‌گذاران قراردادی منعقد کرده تا آنها به عرصه بهداشت و درمان استان ورود پیدا کنند که در آینده جهش‌های خوبی در استان اتفاق می‌افتد و سبب اشتغال‌زایی می‌شود.

آسترکی گفت: آمار مرگ و میر مادران در شهرستان پلدختر به صفر رسیده و در آینده  آینده اقدامات خوبی در شهرستان انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد سوری، امام جمعه پلدختر در این مراسم با بیان اینکه ایام مسئولیت‌ها زودگذر است، اظهار داشت: مسئولیت‌ها بهترین فرصت برای خدمت‌رسانی به مردم و بهترین میدان برای کسب عمل خیر و صالح برای قیامت است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید قدر ایام مسئولیت را بدانند، افزود: مسئولان فرصت در اختیار خود را در راستای عمل خیر و صالح و  برای خدمت‌رسانی به مردم استفاده کنند.

امام جمعه پلدختر یکی از آفت‌های مدیریت را از دست رفتن فرصت‌ها دانست و بیان کرد: مدیر خوب باید گروه کاری‌اش  را بر اساس توان و مسئولیت‌پذیری آنها انتخاب کند و منشأ خیر باشد.

در ادامه این مراسم  ناصر بابایی به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر معرفی و از خدمات دو ساله احمد کرموند سرپرست سابق این شبکه قدردانی شد.

ناصر بابایی دارای 15 سال سابقه خدمت، و سمت‌هایی از جمله رئیس، معاون و معاونت فنی شبکه بهداشت و درمان پلدختر را در کارنامه خدمتی خود دارد؛ وی قبل از این انتصاب پزشک خانواده روستای سراب حمام از توابع شهرستان پلدختر بوده است.