جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

امام‌جمعه بروجرد: حماسه هفتم اسفندماه تکرار می‌شود/ حضور مردم در عرصه انتخابات دشمن‌شکن است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام‌جمعه بروجرد: حماسه هفتم اسفندماه تکرار می‌شود/ حضور مردم در عرصه انتخابات دشمن‌شکن است

امام‌جمعه بروجرد: حماسه هفتم اسفندماه تکرار می‌شود/ حضور مردم در عرصه انتخابات دشمن‌شکن است

امام‌جمعه بروجرد با بیان اینکه مردم امروز حماسه هفتم اسفندماه را تکرار می‌کنند گفت: حضور مردم در عرصه انتخابات همواره دشمن‌شکن بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در خصوص این دوره از انتخابات اظهار داشت: حضور و مشارکت شهروندان شهرستان بروجرد تا به این لحظه در انتخابات فعال و پرشور بوده است.

وی افزود: این طبیعی است هرچه به ساعات پایانی روز نزدیک‌تر می‌شویم حضور مردم در انتخابات بیشتر شده که پیش‌بینی می‌شود حضور و مشارکت مردم همچون هفتم اسفندماه حداکثری خواهد بود.

امام‌جمعه بروجرد بابیان اینکه حضور مردم در عرصه انتخابات همواره دشمن‌شکن بوده است، تصریح کرد: پیام حضور گسترده مردم در این دوره از انتخابات بیداری و هوشیاری مردم است چراکه آن‌ها همواره ثابت کرده‌اند حضور آن‌ها درصحنه پشتوانه عظیم مردمی نظام را تقویت می‌کند و هرچه با این حضور پشتوانه مردمی نظام تقویت شود دشمنان دررسیدن به اهدافشان ناکام می‌مانند.

وی با توصیه به منتخبان مردم در این دور از انتخابات عنوان کرد: کاندیداهایی که رأی اعتماد مردم را به خود جلب می‌کنند باید قدردان نعمت خدا و اعتماد مردم باشند و قدرشناسی آن‌ها به این است که در عرصه خدمتگزاری به مردم خادمی خوب و جدی برای مردم باشند.

در ادامه حمیدرضا بوالحسنی رئیس دادگستری بروجرد اظهار داشت: درزمینهٔ جلوگیری از تخلفات در حوزه‌های انتخاباتی پیش‌ازاین تمهیداتی پیش‌بینی‌شده که ازجمله آن‌ها می‌توان به استقرار ناظرین و مجریان به‌صورت نامحسوس در فاصله 150 متری شعبی که در دوره‌های قبل امکان تخلف بیشتر بود، اشاره کرد.

وی با اشاره به همکاری نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در برقرار امنیت شعب اخذ رأی گفت: این نیروها در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شناسایی و دستگیری به‌صورت مستند و با ارائه مدرک و گزارش به قاضی کشیک مانع وقوع جرائم در این حوزه‌ها می‌شوند.

رئیس دادگستری بروجرد عنوان کرد: در کنار حوزه‌های اخذ رأی بروجرد تصاویر کاندیداها جمع‌آوری‌شده و تمام زمینه‌های ارتکاب تخلف که در دوره قبل وجود داشته است در این دوره با نظارت بیشتر از وقوع آن‌ها ممانعت به‌عمل‌آمده و اگر هم اندک تخلفاتی باشد در خارج از حوزه‌های اخذ رأی به وقوع می‌پیوندد که آن‌هم با این تمهیدات کاهش می‌یابد.