رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

امام جمعه خرم‌آباد:برخی از پروژه‌های نیمه‌کار لرستان باید تعیین تکلیف شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه خرم‌آباد:برخی از پروژه‌های نیمه‌کار لرستان باید تعیین تکلیف شوند

امام جمعه خرم‌آباد:برخی از پروژه‌های نیمه‌کار لرستان باید تعیین تکلیف شوند

امام جمعه خرم‌آباد تعیین تکلیف طرح های نیمه کاره لرستان را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، حجت الاسلام والمسلمین میر عمادی در خطبه های نماز جمعه خرم آباد گفت: برخی از طرح های نیمه‌کاره در استان لرستان وجود دارد که عمر آنها بیش از 10 سال است.

وی تصریح کرد: برخی از این طرح ها نظیر کارخانه سیمان خرم‌آباد، هتل صخره‌ای و شرکت پارسیلون به دردسر برای مردم تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: کارخانه سیمان خرم‌آباد با بیش از 46 هزار نفر سهامدار؛ نه سودی، نه پولی و نه کار و پیشرفتی داشته است.!

میرعمادی گفت: این کارخانه تسهیلات ریالی و ارزی زیادی دریافت کرده اما معلوم نیست با آنها چه کاری انجام داده است.؟!

وی با انتقاد از سازمانهای محیط زیست و منابع طبیعی به خاطر صدور مجوز چنین طرح های آلاینده و غیر کارشناسی گفت: از مسئولان می‌‌خواهیم که با جدیت این طرح ها را تعیین تکلیف کنند.

امام جمعه خرم‌آباد با انتقاد از این نحوه پرداخت تسهیلات بانکی گفت: یک جوان نمی‌تواند برای ازدواج خود 2 میلیون تومان وام دریافت کند اما برای اینگونه طرح ها؛ میلیاردها تومان وام پرداخت می شود.

وی گفت: کارخانه سیمان خرم آباد اگر هم که راه اندازی شود جز آلودگی برای این شهر سودی نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان در ادامه با تسلیت سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) گفت: باید سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) با شکوه‌تر از سال‌های گذشته در سراسر استان لرستان برگزار شود.

میرعمادی با اشاره به نامگذاری سالروز تاسیس بنیاد شهید به نام "روز شهید" اظهار داشت: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا زنده نگه داشتن تمام ارزش‌‌ها و خوبی‌ها است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان به سالروز ارتحال حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمد خمینی(ره) یادگار امام راحل اشاره کرد و گفت: سیداحمد خمینی امین امام راحل و یار و یاور و پشتیبان رهبری بود.

امام جمعه خرم‌آباد به برگزاری رزمایش موشکی توسط سپاه پاسداران اشاره و خاطرنشان کرد: برگزاری این رزمایش یک بار دیگر توان دفاعی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت و نشان داد که در شرایط تحریم این اقتدار موشکی به دست آمده است.

میرعمادی افزود: پیام این رزمایش این است که رژیم صهیونیستی اگر اقدام به کار احمقانه‌ای کند، با حملات موشکی ایران اسلامی نابود و محو می‌شود.