جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه خرم آباد؛ در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی، وفاداری مردم به انقلاب و رهبری ثابت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه خرم آباد؛ در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی، وفاداری مردم به انقلاب و رهبری ثابت شد

امام جمعه خرم آباد؛ در تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی، وفاداری مردم به انقلاب و رهبری ثابت شد

امام جمعه خرم آباد گفت: شرکت گسترده مردم در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی وفاداری آنان به انقلاب، رهبری و نظام را ثابت کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی در خطبه های نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد با بیان اینکه قدرشناسی مردم از خادمان خود بسیار ارزشمند است گفت: همراهی و همدلی مردم موجب شکست توطئه های دشمنان و دستیابی نظام به اهدف والای خود می شود.

خطیب جمعه خرم آباد با بیان این اینکه خدمات و تلاش های آیت الله هاشمی رفسنجانی در راه اعتلای انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست افزود: تحمل شکنجه ها و زندان ها و خدمات گوناگون ایشان در سِمت های مختلف برای همیشه در تاریخ انقلاب ثبت است و رهبر معظم انقلاب نیز در پیام خود بر این امر صحه گذاشتند.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی با تاکید بر وظایف دولت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی، سیاستگذاری و برنامه ریزی برای کارآفرینی، تقویت تولید داخلی و حمایت از آن، رفع موانع کارآفرینی و مبارزه با فساد اقتصادی از جمله اختلاس ها و حقوق های نجومی خواستار تلاش مشترک دولت و دستگاه قضایی در این زمینه شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان معرفت دینی، قدرت علمی، اقتصاد مقاوم و حفظ عزت ملی را از مولفه های مد نظر رهبری عنوان کرد و گفت: مسئله انرژی هسته ای را می توان از مصادیق بارز حفظ عزت ملی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمـادی با اشاره به 24 آذر سالروز انتصاب مقام معظم رهبری به امامت جمعه تهران از سوی امام راحل، این فریضه الهی را پر فضیلت و پر ثواب برشمرد.