جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

امام جمعه خرم آباد : با ادامه عهد شکنی آمریکا، برجام یک خسارت محض است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه خرم آباد : با ادامه عهد شکنی آمریکا، برجام یک خسارت محض است

امام جمعه خرم آباد : با ادامه عهد شکنی آمریکا، برجام یک خسارت محض است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد گفت: در حالی که ایران به همه تعهداتش در برجام عمل کرده است اما همچنان آمریکایی ها به تعهداتشان عمل نمی کنند و ادامه این وضع برجام را به یک خسارت محض برای ایران تبدیل کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی ضمن تشکر از محکومیت جنایات آل سعود و حمایت آمریکا از تروریسم در کشورهای اسلامی توسط رئیس جمهور در سخنرانی ایشان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد افزود: امیدواریم این موضع گیری ها با قاطعیت ادامه یابد.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به نزدیک بودن ایام ماه محرم گفت: چرا در شب های ماه محرم در همه مساجد و هیات های عزاداری استان سخنرانی مبلغان دینی و منبر موعظه بر پا نمی شود؟ از مسوولان هیات های عزادای درخواست دارم وقتی جمعیت کاملا آماده عزاداری هستند از سخنرانی مبلغان روحانی استفاده شود تا مردم بیشتر از احکام و معارف اهل بیت استفاده کنند.

وی همچنین با انتقاد از حمل تصاویر برخی اشخاص بزرگ و معروف در هیات های عزاداری از مردم خواست به خرافه حمل صلیب های آهنین که وزن بسیار زیادی را هم به حمل کنندگان تحمیل می کند نیز پایان دهند چرا که هیچ پشتوانه روایی معتبر چنین باورهایی را تایید نمی کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان همچنین به پدیده زشت تیراندازی در مجالس عروسی در برخی نقاط استان اشاره کرد و افزود: با ایجاد چنین فضای رعب و وحشت در استان چگونه توقع جذب و اقامت گردشگر و سرمایه گذار در استان داریم؟