جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

امام جمعه خرم آباد: نباید صف های طولانی باعث حاضر نشدن برخی در انتخابات نشود - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه خرم آباد: نباید صف های طولانی باعث حاضر نشدن برخی در انتخابات نشود

امام جمعه خرم آباد: نباید صف های طولانی باعث حاضر نشدن برخی در انتخابات نشود

امام جمعه خرم آباد ضمن فوق تصور خواندن حضور مردم در انتخابات امروز گفت: نباید صف های طولانی باعث خسته شدن و حاضر نشدن برخی در انتخابات شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی افزود: رای دادن نشانه وفاداری، اعتماد و اعتقاد مردم به نظام جمهوری اسلامی و ولایت و رهبریست و نشان می دهد مردم باور دارند رایشان در تعیین سرنوشتشان تاثیر دارد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و حامیان آنها خواست همان طور که در زمان تبلیغات با شور و نشاط و انضباط در حفظ آبروی نظام موفق عمل کرده اند؛ پس از از اعلام نتایج نیز با پذیرش آرای مردم نگذارند حوادث تلخ فتنه 88 تکرار شود و به نظام وکشور خسارت های جبران ناپذیر وارد شود.

گفت: 37 سال تحریم از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون مانع پیشرفت ایران اسلامی نشده است و ما در تحریم اقتصادی هم با وفور نعمت مواجه هستیم.

وی با اشاره با باقی ماندن تحریم های بانکی پس از برجام افزود: حقه، کلک و شیطنت آمریکایی ها تا جاییست که حتی کسانی که با ناقضین تحریم ها هم همکاری کنند نیز به لیست تحریم هایشان اضافه می کنند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما