رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

امام جمعه خرم آباد: چگونه وزیر مستعفی ارشاد امام جمعه را به موضوع گیری بدون اطلاع متهم می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه خرم آباد: چگونه وزیر مستعفی ارشاد امام جمعه را به موضوع گیری بدون اطلاع متهم می کند

امام جمعه خرم آباد: چگونه وزیر مستعفی ارشاد امام جمعه را به موضوع گیری بدون اطلاع متهم می کند

امام جمعه خرم آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: چگونه وزیر مستعفی ارشاد در مراسم تودیع خود، امام جمعه را به موضع گیری بدون اطلاع درباره تئاتر موهن می کند در حالی که امام جمعه جز از روی اطلاع و آگاهی سخنی نمی گوید.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی افزود: عده ای فقط می خواهند در نماز جمعه توصیه به تقوا شود و آیات و روایات خوانده شود و هیچ تحلیل و روشنگری از مسائل روز کشور و جهان صورت نگیرد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اگر وزیر مستعفی ارشاد بخواهد حاضریم نسخه ای از تئاتر موهن به شهدا و ارزش های اسلامی و دفاع مقدس که اخیر با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خرم آباد به نمایش درآمد را برای وی ارسال کنیم.

وی افزود: در این تئاتر که اخیرا در سالن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در خرم آباد به نمایش درآمد؛ توهین های وقیح و زشتی به رزمندگان و دفاع مقدس شد که زبان از بیان آنها قاصر است تا جایی که کارگردان این تئاتر هم از نمایش آن عذرخواهی کرد اما مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نه تنها از یک عذرخواهی زبانی هم خودداری کرد بلکه از این توهین ها دفاع هم می کند.

میرعمادی از مسوولین خواست درباره این وقاحت و توهین ساکت نمانند و با مسببین و عوامل توهین به ساحت مقدس شهدا و دفاع مقدس برخورد کنند.

وی همچنین به سالروز قیام 13 آبان، قشر دانشجو و دانش آموز در تاریخ مبارزات علیه حکومت شاهنشاهی اشاره کرد و افزود: درسی که امام خمینی(ره) در رهبری این مبارزات به ما آموخت این بود که دشمن قابل اعتماد نیست و نباید به او لبخند زد.

امام جمعه خرم آباد افزود: متاسفانه هنوز پس از گذشت بیش از 60 سال دشمنی آمریکایی ها با ملت و دولت ایران، برخی در ایران به دشمن آمریکایی لبخند می زنند و با اعتماد به او زمینه نفوذ بیشتر دشمن در کشور را فراهم می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی گفت: آمریکایی ها که با پیروزی انقلاب اسلامی منافع خود را در خطر دیدند دست به صدها جنایت علیه مردم ایران زدند و البته تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو امام، اهداف آنان را در ضربه زدن به انقلاب شکوهمند اسلامی ناکام گذاشت که اینها همه به برکت درس استکبارستیزی امام به ملت ایران بود.

امام جمعه خرم آباد گفت: کشور ما در معرض خطر فرهنگی و اقتصادی قرار دارد که راه ایستادگی در برابر آن تقویت پدافند غیرعامل است.