جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

امام خمینی(ره) در مواجه با آمریکا و استکبار جهانی قاطع و شجاع بود - نمایش محتوای خبر

 

 

امام خمینی(ره) در مواجه با آمریکا و استکبار جهانی قاطع و شجاع بود

امام خمینی(ره) در مواجه با آمریکا و استکبار جهانی قاطع و شجاع بود

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه امام خمینی(ره) با آمریکا و استکبار جهانی دشمن بود خاطرنشان کرد: امام نسبت به دشمن شجاع، قاطع، سخت و نترس بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی صبح امروز در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب که در مدرسه دخترانه شهر خرم آباد برگزار شد ضمن تبریک سی و هشتمین فجر انقلاب اسلامی به معرفی شخصیت امام خمینی (ره) اشاره کرد و اظهار داشت: امام راحل شخصیتی بودند که در حوزه‌های علمیه، قم و نجف درس خواند و تدریس کرد و مجتهد و مرجع تقلید شد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) برای خدا قیام کرد افزود: درصورتیکه ویژگی‌های امام خمینی (ره) را داشته باشیم یقینا راه امام را ادامه می‌دهیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) مقید به نماز و تلاوت قرآن بود عنوان کرد: امام خمینی (ره) اهل عبادت بود و رابطه قوی با خداوند متعال داشت.

وی با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) به وعده‌های الهی اطمینان داشت بیان کرد: امام راحل هر روز در نجف اشرف به زیارت امیرالمومنین (ع) می‌رفتند و به خدا تکیه کرد و با اتکا به خدای متعال و توکل بر خدا انقلاب کرد و به پیروزی رسید.

میرعمادی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره)مهربانی، محبت و صمیمیت نسبت به مردم داشتند، تصریح کرد: امام نسبت به مردم متواضع بود و بارها می فرمود من خدمتگذار مردم هستم.

نماینده ولی فقیه در لرستان  با بیان اینکه امام خمینی (ره) با آمریکا و استکبار جهانی دشمن بود خاطرنشان کرد: امام نسبت به دشمن شجاع، قاطع، سخت و نترس بود.

وی اظهار داشت: امام همیشه به آینده امیدوار بود، آینده درخشانی را می‌دید و  به نسل جوان اعتماد داشتند و به آن‌ها سفارش به اعتماد بنفس و خودباوری  می‌کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: امام (ره)هنگامیکه انقلاب کرد امیدش به نسل جوان و دانش آموزان بود به گونه‌ای که در زمان تبعیدش به نجف در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با کدام نیرو می‌خواهید انقلاب کنید؟ فرمود: نیروهای  من یا به دنیا نیامده‌اند و یا در گهواره هستند.

وی با تاکید بر اینکه ما باید از امام (ره) درس بگیریم عنوان کرد: امام  دانش آموزان و نسل جوان را دوستان آینده انقلاب معرفی کردند و انقلاب را به دست آن‌ها داد و امروز باید نسل جوان از آن دفاع کنند.