جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اماکن ویژه اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

اماکن ویژه اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یافت

اماکن ویژه اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یافت

شهردار خرم‌آباد گفت: چهار سالن شهرداری و سالن‌های ترمینال خرم‌آباد برای اسکان مسافران نوروزی درنظر گرفته شده و خوشبختانه تاکنون رضایتمندی خوبی نیز حاصل شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، یحیی عیدی بیرانوند در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: شهرداری خرم‌آباد در چهار نقطه از پارکهای سطح شهر اقدام به برپایی 500 چادر کرده که تعداد 40 هزار و 309 نفر را در این چادرها اسکان داده است.

وی با اشاره به این‌که تعداد مسافران ورودی به پارک‌ها 116 هزار نفر بوده است، افزود: در ایام نوروز دو تور گردشگری داخل شهری با حضور کارشناسان میراث فرهنگی در سطح شهر برقرار است.

شهردار خرم‌آباد عنوان کرد: چهار سالن شهرداری و سالن‌های ترمینال شرق و غرب خرم‌آباد برای اسکان مسافران نوروزی درنظر گرفته شده و خوشبختانه تاکنون رضایتمندی خوبی نیز حاصل شده است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی مکانی برای اسکان درنظر گرفته می‌شود باید نسبت به تجهیز امکانات آن نیز اقدام شود، یکی از امکانات ضروری و مهمی که متأسفانه کمبود آن در بسیاری از پارک‌های استان نیز احساس می‌شود، حمام است که احداث آن در پارک‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

عیدی بیرانوند با بیان این‌که تمام خدمات شهرداری به مسافران نوروزی به‌طور رایگان ارائه می‌شود و این اقدامی کم‌نظیر در سطح کشور است، گفت: خدماتی نظیر چادر، پتو، هیتر، آب‌جوش، مکانی برای شارژ موبایل، تأمین امنیت محیط اسکان توسط نیروهای انتظامی و برپایی جنگ‌های شادی با اهدای جوایز به مسافران نوروزی که هر شب در دو پارک کیو و شریعتی خرم‌آباد برگزار می‌شود، تا حد قابل توجهی رضایت‌خاطر مسافران را فراهم کرده است.