جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

امدادرسانی هلال‌احمر لرستان به ۴۵۳ مسافر نوروزی/ وقوع ۱۰۳ حادثه - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی هلال‌احمر لرستان به ۴۵۳ مسافر نوروزی/ وقوع ۱۰۳ حادثه

امدادرسانی هلال‌احمر لرستان به ۴۵۳ مسافر نوروزی/ وقوع ۱۰۳ حادثه

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان به امداد رسانی به ۴۵۳ مصدوم و مسافر نوروزی خبر داد.

حسین رضا مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عملکرد هلال احمر لرستان در هفته نخست ایام تعطیلات نوروزی اظهار داشت: در مجموع طی مدت زمان یاد شده ۱۰۳ حادثه در استان رخ داده که تعداد خانوارهای حادثه دیده در این زمینه ۳۶۵ مورد بوده است.

وی با اشاره به امداد رسانی جمعیت هلال احمر لرستان به این خانواده های آسیب دیده در حوادث عنوان کرد: مجموع کل حادثه دیدگان در این حوادث استان دو هزار و ۱۳۵ نفر بوده که از این تعداد ۴۵۳ نفر مصدوم شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به درمان سرپایی ۳۵۷ مسافر نوروزی از سوی تیم های امدادی این نهاد بیان داشت: تعداد انتقالی های حوادث به مراکز درمانی از سوی هلال احمر استان نیز ۳۷ نفر بوده اند.

مرادی تعداد فوتی های در صحنه حوادث را پنج نفر عنوان کرد و گفت: همچنین هلال احمر لرستان تا کنون تعداد هزار و ۶۸ مسافر نوروزی را در مراکز اسکان خود اسکان داده است.

وی با اشار به فعالیت ۱۰۹ تیم عملیاتی هلال احمر لرستان در قالب طرح نوروزی ادامه داد: همچنین تعداد نجات گران هلال احمر لرستان ۳۳۲ نفر هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به آمادگی ۸۵ آمبولانس هلال احمر برای امداد رسانی به حادثه دیدگان و مسافران نوروزی بیان داشت: تا کنون یک مورد عملیات هوایی، یک مورد عملیات کوهستان و ... از سوی تیم های امدادی هلال احمر لرستان صورت گرفته است.