جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

امدادرسانی هلال‌احمر لرستان به ۴۷۳ مسافر نوروزی/ وقوع ۱۳۱ حادثه - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی هلال‌احمر لرستان به ۴۷۳ مسافر نوروزی/ وقوع ۱۳۱ حادثه

امدادرسانی هلال‌احمر لرستان به ۴۷۳ مسافر نوروزی/ وقوع ۱۳۱ حادثه

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان به امداد رسانی به ۴۷۳ مصدوم و مسافر نوروزی خبر داد.

حسین رضا مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عملکرد هلال احمر لرستان در ایام تعطیلات نوروزی اظهار داشت: در مجموع طی مدت زمان یاد شده ۱۳۱  حادثه در استان رخ داده که تعداد خانوارهای حادثه دیده در این زمینه ۴۷۳ مورد بوده است.

وی با اشاره به امداد رسانی جمعیت هلال احمر لرستان به این خانواده های آسیب دیده در حوادث عنوان کرد: مجموع کل حادثه دیدگان در این حوادث استان دو هزار و ۸۴۳ نفر بوده که از این تعداد ۵۱۲ نفر مصدوم شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اشاره به درمان سرپایی ۳۸۹ مسافر نوروزی از سوی تیم های امدادی این نهاد بیان داشت: تعداد انتقالی های حوادث به مراکز درمانی از سوی هلال احمر استان نیز ۴۸ نفر بوده اند.

مرادی تعداد فوتی های در صحنه حوادث را هفت نفر عنوان کرد و گفت: همچنین هلال احمر لرستان تا کنون تعداد هزار و ۶۳۵ مسافر نوروزی را در مراکز اسکان خود اسکان داده است.

وی با اشار به فعالیت ۱۳۷ تیم عملیاتی هلال احمر لرستان در قالب طرح نوروزی ادامه داد: همچنین تعداد نجات گران هلال احمر لرستان ۴۱۶ نفر هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان همچنین از آمادگی ۱۰۰ دستگاه آمبولانس هلال احمر برای امداد رسانی به حادثه دیدگان و مسافران نوروزی خبر داد.