جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

آمریکایی‌ها از مذاکرات صلح حداکثر سوءاستفاده را انجام می‌دهند/ طرح آتش‌‌بس، تنفسی برای تروریست‌ها است - نمایش محتوای خبر

 

 

آمریکایی‌ها از مذاکرات صلح حداکثر سوءاستفاده را انجام می‌دهند/ طرح آتش‌‌بس، تنفسی برای تروریست‌ها است

آمریکایی‌ها از مذاکرات صلح حداکثر سوءاستفاده را انجام می‌دهند/ طرح آتش‌‌بس، تنفسی برای تروریست‌ها است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکایی‌ها از مذاکرات صلح سوریه حداکثر سوءاستفاده برای تقویت تروریست‌ها و تکفیری‌ها را انجام می‌دهند و در حقیقت طرح آتش‌بس، تنفسی برای تروریست‌ها است.

سرلشکر محسن رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد، در رابطه با دخالت آمریکا در حوادث سوریه اظهار داشت: آمریکایی‌ها از مذاکرات صلح سوریه حداکثر سوءاستفاده برای تقویت تروریست‌ها و تکفیری‌ها را انجام می‌دهند و در حقیقت طرح آتش‌بس، تنفسی برای تروریست‌ها است.

وی در ارتباط با انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی و اینکه برخی افراد در لرستان خود را نماینده وی معرفی کرده بودند در حالی که افراد انقلابی را مورد هجمه قرار دادند، اظهار داشت: من هیچ نماینده‌ای در انتخابات نداشتم و از هیچ کسی در انتخابات در استان لرستان حمایت نکردم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما انتخابات در استان لرستان را به بینش و آگاهی مردم واگذار کردیم تا خودشان انتخاب کنند. ما مطمئن بودیم انتخاب مردم درست است و خودشان به خوبی تصمیم می‌گیرند.