رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

امکان رقابتی سالم برای کاندیداها با طیف‌ها و سلیقه‌های مختلف در لرستان فراهم است - نمایش محتوای خبر

 

 

امکان رقابتی سالم برای کاندیداها با طیف‌ها و سلیقه‌های مختلف در لرستان فراهم است

امکان رقابتی سالم برای کاندیداها با طیف‌ها و سلیقه‌های مختلف در لرستان فراهم است

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: امکان رقابتی سالم برای کاندیداها با طیف‌ها و سلیقه‌های مختلف در لرستان فراهم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ناهید پرویزپور در جلسه تبادل نظر در خصوص روند فرایند انتخابات با بخشداران توابع شهرستان‌ها که با ریاست استاندار لرستان در خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به توصیه‌های ریاست جمهوری قانون در اولویت قرار دارد و باید قانون در تمام فرآیندهای انتخابات سرلوحه کار قرار گرفته شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان با تاکید به فراهم کردن شرایط و بستر مناسب جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تصریح کرد: باید این اطمینان به مردم داده شود که از آرای آن‌ها صیانت می‌شود و نتیجه همان می‌شود که آن‌ها به صندوق‌های رای می‌اندازند.

وی با بیان اینکه مجریان در امر انتخابات باید اصل بی‌طرفی را رعایت کنند، افزود: از هیچ جریان سیاسی، گروه و فرد خاصی جانب‌داری نمی‌شود و تنها شرایط برای رقابتی سالم میان کاندیداها فراهم می‌شود.

این مسئول هدف و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را مشارکت و حضور مردم در همه زمینه‌ها دانست و بیان کرد: یکی از نتایج آن در بعد سیاسی افزایش حضور داوطلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی بود.

پرویزپور در پایان با اعلام رشد 88 درصدی داوطلبان این دوره نسبت به مجلس نهم گفت: امکان رقابتی سالم برای کاندیداها با طیف‌ها و سلیقه‌های مختلف فراهم است.