رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

انتخابات از دستاوردهای بی‎بدیل نظام جمهوری اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات از دستاوردهای بی‎بدیل نظام جمهوری اسلامی است

انتخابات از دستاوردهای بی‎بدیل نظام جمهوری اسلامی است

فرماندار الیگودرز گفت: به طور قطع انتخابات یکی از دستاوردهای کم نظیر و بیبدیل جمهوری اسلامی است بنابراین همه تکلیف دارند از این دستاورد به خوبی پاسداری کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، ولیالله میرزایی اصل در جمع خبرنگاران، افزود: یکی از دستاوردهای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی حق تعیین سرنوشت است که این تعیین سرنوشت بهواسطه انتخابات تحقق پیدا میکند.

وی اظهار کرد: امانتداری مهمترین ویژگی مجریان و ناظران انتخاباتی بوده و این مهم باید تا پایان روند انتخابات مدنظر هیاتهای اجرایی و نظارت باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تمامی اقدامات پیش از انتخابات برای پاسداری، حفاظت و حراست از یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

میرزایی اصل تبعیت از قانون اساسی را یکی از مصادیق وفاداری به نظام دانست و گفت: همه با هر اختلاف سلیقهای باید فضای انتخاباتی آرام و بهدور از هرگونه تنش در استان و شهرستان ایجاد کنند.

وی اضافه کرد: اختلاف سلایق درصورتی که به اصول انقلاب و نظام خدشهای وارد نکند مشکلی نخواهد داشت، اما باید علیرغم این اختلافات تابع اصول بود.

فرماندار الیگودرز خاطرنشان کرد: بیطرفی، تاثیرناپذیری، پرهیز از جانبداری و پایبندی به اعتقادات باید در دستور کار برگزارکنندگان انتخابات باشد تا علاوه بر جلب اعتماد عمومی، انتخاباتی پرشور و سالم برگزار شود.