رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

انتخابات در لرستان به شکل قانونمندی در حال برگزاری است - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات در لرستان به شکل قانونمندی در حال برگزاری است

انتخابات در لرستان به شکل قانونمندی در حال برگزاری است

رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: انتخابات در لرستان به شکل قانونمندی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید سعید شاهرخی دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات لرستان طی سخنانی با بیان اینکه خوشبختانه انتخابات در لرستان با نظم و ترتیب و قانونمندی در حال برگزاری است اظهار داشت: تا کنون هیچ مشکل سوء امنیتی یا سیاسی در حوزه های انتخابیه استان مشاهده نشده و امیدواریم بتوانیم آرای مردم استان لرستان را تا ساعت ۲۰ اخذ کرده و نیاز به تمدید مجدد انتخابات نباشد.

وی درصد مشارکت مردم در انتخابات را مطلوب دانست و گفت: هنگامی که انتخابات به مرحله دوم کشیده می شود شرایط خاصی دارد و امیدواریم مردم با شرکت در این مرحله از انتخابات در سرنوشت خود اثرگذار بوده و در دقایق باقیمانده شاهد درصد مشارکت بیشتری از مردم باشیم.

رئیس ستاد انتخابات لرستان به موضوع تخلفات انتخاباتی در شعب اخذ رای اشاره کرد و گفت: مردم به شایعات در این رابطه توجه نکنند چرا که سیستم برگزاری انتخابات و اخذ رای آنقدر دقیق بوده که امکان تخلفی که نتیجه انتخابات را تغییر دهد وجود ندارد.

شاهرخی ادامه داد: هر چند به صورت طبیعی ممکن است افرادی تخلفاتی انجام دهند اما هم اعضای شعب و هم تیم های نظارتی از این تخلفات جلوگیری می کنند.

شاهرخی با اشاره به زمان اعلام نتایج انتخابات در استان گفت: بعد از شمارش آرا، نتایج انتخابات در کوتاهترین زمان اعلام خواهد شد.