رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

انتخاب اعضای هیئت رئیسه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخاب اعضای هیئت رئیسه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان لرستان

انتخاب اعضای هیئت رئیسه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان لرستان

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان گفت: اعضای جدید هیئت رئیسه نمایندگی سازمان نظام مهندسی لرستان در شهرستان های استان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه هشتاد و نُهم هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان که در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد اعضای جدید هیئت رئیسه نمایندگی سازمان نظام مهندسی لرستان در شهرستان های استان انتخاب شدند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان در اینباره به خبرنگار مهر گفت: بر اساس مصوبات قبلی هیئت مدیره مبنی بر استفاده از ظرفیت سایر مهندسان نمایندگی های استان و جایگزینی تمامی مسئولین نمایندگی ها ترکیب جدید هیئت رئیسه دفاتر نمایندگی شهرستان های استان تعیین شد.

حسین رضایی با اشاره به اینکه عزل و نصب مسئولین نمایندگی های شهرستان ها یکی از اختیارات هیئت مدیره است بیان داشت: مطابق ماده ۷۶ قانون نظام مهندسی ساختمان هیئت مدیره می تواند قسمتی از اختیارات و وظایف خود را به دفاتر نمایندگی شهرستان های تابعه استان واگذار کند.

وی افزود: در این راستا هیئت مدیره پس از بررسی افراد واجد صلاحیت در هر شهرستان از بین آنها سه نفر را برای هیئت رئیسه نمایندگی شهرستان ها انتخاب کرد.

رضایی یادآور شد: همچنین یک نفر از بین این سه نفر به عنوان رئیس نمایندگی و دو نفر دیگر به عنوان عضو هیئت رئیسه منصوب شدند.

هیئت رئیسه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان در شهرستانهای لرستان

بنابراین گزارش غلامعباس رازانی به عنوان رئیس نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در شهرستان دورود و حمید فرهادی پور و تهمینه کاویان به عنوان اعضاء هیئت رئیسه نمایندگی این شهرستان انتخاب شدند.

همچنین مهدی کماسی به عنوان رئیس نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در شهرستان بروجرد و علیرضا محمدزاده و عباس شمی وند به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این شهرستان انتخاب شدند.

همچنین مهدی مرزبان به عنوان رئیس نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در شهرستان ازنا و فرزاد فرخی چشمه سلطان و سید علی صالحی به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این شهرستان منصوب شدند.

در شهرستان سلسله عبدالوحید حقیقی به عنوان رئیس نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در این شهرستان و امیرمحمد امیری و محمد ناصری فر به عنوان دو عضو دیگر هیئت رئیسه این شهرستان انتخاب شدند.

در شهرستان کوهدشت مصطفی گراوند به عنوان رئیس نمایندگی و مراد رشنو و حمید مولایی به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این شهرستان منصوب شدند.

محمدتقی نصیری به عنوان رئیس نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در شهرستان پلدختر منصوب شد و علی باقری و خانم امرایی نیز به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این شهرستان معرفی شدند.

همچنین علیرضا گلپایگانی به عنوان رئیس نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در شهرستان الیگودرز و علیرضا شاه علی و بیژن عباسی به عنوان اعضاء هیئت رئیسه این شهرستان انتخاب شدند.